Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aktív korúak támogatását...

Aktív korúak támogatását kapom a munkaügyitől. Kilépés feltétele?

Figyelt kérdés

Aktív korúak támogatását kapom a munkaügyitől.Van egyszerűsített munkám,ezt nem szeretném elveszteni,de ha jól tudom bármikor elküldhetnek közmunkára.Ez miatt is megszeretném szüntetni viszont más munkám nincs.Ki lehet lépni csak úgy minden féle hátrány nélkül a munkaügyiből?


Köszönöm.



2017. szept. 4. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? De akkor 90 napig nem "léphetsz vissza" . Szerintem várd meg még kiküldenek közmunkásnak,akkor nem fogadod el. Ebben az esetben is 90 nap a "bünti" , felesleges kilépni .
2017. szept. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszi.csak már 3 éve oda járok elég ciki.:( érted?
2017. szept. 4. 20:53
 3/6 anonim ***** válasza:

"Van egyszerűsített munkám,ezt nem szeretném elveszteni"


Az egyszerűsített foglalkoztatás nem munkaviszony, így, ha csak az a munkád lenne, a TB-t Neked kellene fizetni (havi 7 ezer ft körül van). ha jól sejtem, az aktív korúak támogatásával viszont a TB-d is rendezve van - így szerintem sem érdemes kilépni.

2017. szept. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom,csak mar zaklatnak h dolgozzak illetve ha nem fogadom el a kozmunkat akkor mi lesz?vissza kell fizetni a penzt?
2017. szept. 5. 11:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Van fejlemény azóta? Vissza kell fizetned ?
2017. nov. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia.Nem hivtak kozmunkara igy nem.
2017. nov. 17. 01:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!