Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy állatorvosnak az egyetem...

Egy állatorvosnak az egyetem elvégzésén kívűl még mit kell tennie?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy miután elvégzi az 5.5 éves egyetemet, mennyi pl. a szakmai gyakorlat, s min múlik hogy hova kerül?


Ahhoz, hogy saját rendelője lehessen, stb. ahhoz milyen tipusú vállalkozói kell?


Meg ilyesmik érdekelnének...


Előreis köszi!



2017. szept. 7. 14:50
 1/3 anonim válasza:
36%

1.hogy saját rendelője legyen: el kell végezni az egyetemet, valamikor alá kell írni vagy meg kell mondani hogy hol fogsz 5 évet dolgozni (nem magánrendelőben) pl németben (ott sokat lehet keresni) ledolgozod azt az 5-6 évet és eldöntheted, hogy magánrendelőt csinálsz vagy dolgozol itt tovább akár meddig.

2.szakmai gyakorlat: a szakmai gyakorlatot megkapod amikor 5-6 évet ott ledolgoztál. De nagyon kell akkor figyelned.

3.mi alapján küldenek hova: ezzel ne törődj mert te választod hogy hova mész. Oksa ennyit tudtam

2017. szept. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát én végzős állatorvos-hallgatokent még soha nem hallottam arról, amit az előttem hozzaszolo írt. Elvegzed az egyetemet, közben bedolgozod magad valahova, vagy az utso, gyakorlati félévben is lehet erre lehetőséged, majd oda mesz dolgozni.

Ha akarsz saját rendelőt, Elvegzed a 2 éves szakallatorvosi képzést, gyűjtesz pénzt, és nyitsz egy rendelőt. Szakmai gyakorlatot legtöbbször onszorgalombol szerzünk, amikor bejarunk rendelobe/telepre ,vagy ahol el szeretnénk helyezkedni, az 5 év soran.

2017. szept. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elmenni kf.-re. Mert itt az országban egy orvos fizetése is nevetséges.
2017. szept. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!