Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Meki vagy Tesco? Teljes munkaidő

Meki vagy Tesco? Teljes munkaidő

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 éves vagyok most fejeztem be az iskolát (eladó szakma) és ajánlottak mindkét helyről állást, és mindkét helyen kezdhetnék is. Mit tegyek, ti mit tennétek? Ötleteket tapasztalatokat megköszönöm, ha megosztjátok!

2017. szept. 9. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

Hát neked kell tudnod. Biztos jártàl már mindkét helyen. Mit szeretnél? Sütögetni/kiszolgálni/mosogatni/felmosni vagy ládákat tologatni/polcokra pakolni/söprögetni? :P


Ja, a Tescók egy részében most sztrájk van. Bizos örülnek neked, ha dolgozni akarsz. Kivéve a sztrájkoló munkatársaidat, állítólag Egerben azok csesztetik a diákmunkásokat, hogy hogy mernek dolgozni mikor ők sztrájkolnak.

Egyem a tuskó proli szívüket... :P

2017. szept. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem erdemes lenne mast is megprobalnod mert ott nagyon alacsony a fizetes! Vagy kiegeszited a fizetesedet massal, es akkor meg jol is jossz ki. Szivesen segitek.
2017. szept. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó hozzászólásánál vigyázz, hogyha olyan "lehetőséget" kínál, ahol be kell fizetned akár 1 Ft-ot is, el ne fogadd! Jó eséllyel valami házaló, ügynökös melót ad, ahol ha nem is kell fizetned, a barátaidat, ismerőseidet kell lehúzni vagy valami vacak pénzügyi termékkel, vagy más rosszminőségűvel.
2017. szept. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Voltam egy napot mekiben még túlóráznom is kellett hajnali 2-ig. úgy voltam vele hogy ebből inkább nem kérek. Tescoba jövő héten fogok kezdeni :)
2017. szept. 22. 10:36
 5/5 anonim ***** válasza:

De ha már ilyen ótvar foglalkozást választottál magadnak, arra nem gondoltál, hogy valami normális helyen legyél eladó...?


Úgy értem, ha nekem az lenne az egyetlen lehetőségem, hogy "eladó" legyek, azt leginkább úgy tudnám elképzelni, hogy egy luxus bútorboltban állok öltönyben, töprengő arccal hümmögök, vagy feszes mosollyal nyugtázom a vevő válaszát. "Mahagóni, uram? Nem gondolnám, uram. Ehhez a környezethez ki-zá-ró-lag a cédrusfa ajtó a megfelelő".


Na ez már valami lenne, sokkal jobb fizetésért bár nyilván az ilyesmihez kell egyfajta érettség, személyiség is, könnyen lehet, hogy oda se engednének az iskolából kilépve.


De akkor se teszkóba vagy mekibe próbálnék elmenni ládákat rugdosni vagy bigmeket bodorítani, hanem mondjuk egy számítástechnikai boltba eladónak. Az kicsit változatosabb, nyugodtabb munka és még tanulni is lehet ott valamit.

2017. szept. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!