Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki használta már ezt az...

Pécsi Tünde kérdése:

Valaki használta már ezt az online pénzkeresési oldalt? MdMoney. Club

Figyelt kérdés
Ha igen, mik a tapasztalatok? Utalnak rendesen és nincs valami kötelezettség, azon kívül, hogy hirdetéseket kell megnézni?

#pénzkeresés #online #mdmoney.club #mdmoney
2017. szept. 9. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Scam.

[link]

2017. szept. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Gondolkodj. Senki sem fizet azért, hogy a hirdetéseket csak nézegesség olyan helyeken, ahol ez nem konvertálódik fizetőképes vásárlóvá.

Kamu oldal, google elég sok érdekes történetet tartalmaz erről az oldalról és klónjairól. Fogadd be a szívedbe a Google-t.

2017. szept. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
lol, ilyen weboldalt még én is csinálok. tiszta kamu :D
2017. szept. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Igen, az oldal tulajdonosai erre használják.
2017. szept. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Regisztrálj, azt fogod kapni amit megérdemelsz.
2017. szept. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentelő, köszönöm az "értelmes" hozzászólást! Vicc vagy.

Többieknek tényleg köszönöm, a normális választ.

2017. dec. 16. 22:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de az a vicc, hogy szerinted hirdetések nézegetéséért bárki fizet majd neked. És hogy simán elfogadnál pénzt olyasmiért, amiért cserébe semmi valós értéket nem adtál - mert gondolom, vásárolni nem fogsz semmit a hirdetőktől, csak megnézegetnéd a hirdetéseket, hogy utána bezsebelhesd a pénzt (már ha valóban fizetnének az ilyen lehúzós oldalak, amiket mohó és lusta emberek átverésére hoznak létre).
2017. dec. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Istenem, ilyen emberek miatt van a sok vita és nézeteltérés idegen emberek között a világon..

Még jó hogy évek kellettek hogy elolvassam amit vissza írtál, így már higgadtabban tudok válaszolni az emberi hülyeségre..

1. Ebben a youtuber "munkásokkal" teli világban, már elképzelhető, hogy hirdetések nézegetéséért kap pénzt az ember. De épp azért tettem fel a kérdést, mert nem bíztam énsem ebben.

2. Ismeretlenül honnan tudnád pont te, aki egy ilyen oldalon (ahol segítséget kér az ember álltalában) éled ki a szarkazmusra éhes vágyaidat, mivel egy normális hozzászólásod sincs, csak belémkötsz teljesen ismeretlenül.

3.Szerintem mindenki magából indul ki sajnos, mivel ki emelném még egyszer, hogy NEM ismersz és semmi közöd sem lett volna hozzá, de így utólag elárulom, hogy nem a lustaság és mohóság vitt rá erre az ártatlan kérdésre amit feltettem, hanem a túl sok munka, kevés fizetés. Sajnos a mai világban kellenek plusszok az anyagiak terén, ha már egy állás mellett másik állásra nincs ideje az embernek, maximum főzés közben kipróbálni ilyen lehetőségeket, hátha lesz egy kis plusz kereset.. és igen, lehetséges hogy vásároltam is volna a hirdetőktől pár dolgot, ha már fizetnek hirdetések nézegetéséért. De megnyugodhatsz, nem volt időm foglalkozni, az oldallal, mint ezzel a feltett kérdésemmel sem. Legközelebb ha idegeneket becsmérelsz egy kérdés alapján, gondold át hogy személyeskedés nélkül fogalmazd meg a véleményed. Köszönöm.

2019. márc. 6. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!