Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ismertek olyan internetes...

Ismertek olyan internetes munkát/pénzkeresési lehetőséget, ahol valós fizetést adnak egy idő után, illetve megbízható?

Figyelt kérdés
Vagy bármilyen hasonló számítógépes munkát tudtok-e, ami megéri.
2011. nov. 11. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Pl. indíthatsz egy blogot. Ingyenesen meg tudod tenni (pl. blog.hu, blogspot.com oldalakon), és ha jól marketingezed, akkor elég látogatott lesz ahhoz, hogy reklámokból (Etarget, AdWords) jövedelemre tegyél szert.
2011. nov. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Például amit én is csinálok és tanítom is: letölthető könyvet írsz, és magadnak árulod. Nekem havi 50ezrem van belőle. Ennek a marketingjét, miről írj, hogyan add el stb. tanítom is online tanfolyamon. Nézd meg itt: [link]
2011. nov. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Ha nem értesz saját honlap indításához:

[link]

2011. dec. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%

Szia!Nekem egy tuti tippem,én is ezzel foglalkozok.Van egy 1,5éves kisfiam mellette napi 2-3 órában tudom csinálni.Ez internetes munka,de nekem bevált!30-35ezer forintot hoz havonta,ez is segítség.De lehet persze többet is keresni vele.

Írj emailt és megbeszéljük!

otthondolgozok@citromail.hu

2012. jan. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne akarj olyantól munkát akinek @citromail.hu email címe van :) Csak kezdők használnak ilyet.
2012. jan. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Utálom ha feltesznek egy kérdést s a fele csak a reklámját biggyeszti be!


Esetleg élmény,tapasztalat???

2012. febr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: Jogos...
2012. febr. 13. 11:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Én tudok egyet, bár nem hozható ki belőle óránként 1 dollárnál több, de az legalább biztos. Cserébe otthon vagy, bármikor fölállhatsz pihenni, és túl nagy odafigyelést se igényel, szóval ha ráérnék és itthon kéne lennem, csinálnám. Azért ha még nem vettem el a kedved, írj privátban.
2012. ápr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha érdekel még az internetes munka akkor írj privátot vagy email-t
2012. júl. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!