Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Behív interjúra, meg mégsem?

Behív interjúra, meg mégsem?

Figyelt kérdés

Elé gyakori mostanság:


A pályázatomra kapok választ, melyben azt mondja :szeretne behívni, a.jövőhéten megkeres.

Nem keres, inkább le sem sz...rnak. Azt követő héten már én érdeklődöm, most mi van. Nincs válasz. Aztán az azt követő héten elutasítanak.


Most ez mire jó? Nagyon pipa vagyok, nem hiszem hogy ha csak poénból akart behívni... van, ahol ugyanez ment le, de azóta újra hirdet.


2017. szept. 11. 17:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Ilyen velem is volt tobbszor mikor allast kerestem, de a legroszabb az volt mikor egy honapig hitegetett, hogy fel vagyok veve ne parazzak, biztos helyed van stb., majd 1 honap utan elment szabira es szabadsagra kuldott engem is, hogy megerdemlek kis pihenot majd eltunt es mikor mas szamrol elertem ket hettel kesobb kozolte, hogy ja o mar felvett vegul mast. Megjegyzem elso nap megkapta a srac a 350 ezres fizetest elolegbe, hogy kifizese az albit, es a szerzodest is elso nap alairtak, majd mikor mentem be a cuccaimert (70 ezer Ft-nyi felszereles), eppen azt hasznalta a gyerek. :D

Az a baj, hogy sokszor szinte mindent megtehetnek, es nem erdekli a masik ember, hogy a belet kitenne, hogy bizonyitson, es tenyleg dolgozna nem csak elbohockodna az idot csak higy vegre huzhasson haza...

2017. szept. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!