Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit vihetek haza Sparos...

Mennyit vihetek haza Sparos eladóként?

Figyelt kérdés
Ép munkát keresek. Közben elkezdtem sulizni is, így szeretnék olyat találni ahol rugalmas a munkaidő (nem hétköznap 8-17-ig),és nem kell sokat utazni. A közelben lévő Sparba szinte folyamatosan keresnek embert, így ezen gondolkozok, de albérlet és egyéb kiadások miatt nem mindegy, hogy mennyi az annyi. Valaki esetleg tud valami konkrétumot? Előre is köszönöm!

2017. szept. 11. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
350 ezret.
2017. szept. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Félmilliót. Szerinted? 😀
2017. szept. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eladokent kereshet valaki 120at es 180at is. Mind a kettore van pelda. En arra lettem volna kivancsi, hogy a Sparban ez mennyi. De aki nem erti a kerdest, minek valaszol?
2017. szept. 12. 06:23
 4/5 anonim válasza:
Én netto 130-135 amit kapok. Pénztáros vagyok, de úgy tudom ez életerő lehet boltonkent.
2017. okt. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Talán kérdezd meg

a boltban

2019. jan. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!