Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angliában dolgozom jelenleg...

Angliában dolgozom jelenleg pincérként, pár hónapja vagyok itt és úgy volt hogy a barátnőm utánam jön majd augusztusban, de nem fog. Menjek haza vagy maradjak?

Figyelt kérdés
Egy év maradt hátra az egyetemből neki, jelenleg viszont lenne pénz kint lakást bérelni és új életet kezdeni. Jól érzem magam itt kint és lehetne gyarapítani a pénztárcánkat bőven. De hajthatatlan és maradni akar befejezni a sulit, amit szerintem halaszthatna, mert nem olyasmit tanul, amit kamatoztathatna Angliában. Ellenben nagyon hiányzik és egyedül nem maradnék kint, mert nem bírnám ki a távkapcsolatot. Jövőre viszont a brexit miatt szinte lehetetlen lesz kijutni Angliába dolgozni. Szerintetek mit csináljak, győzködjem érvékkel, hátha kijön? Maradjak és veszítsem el őt? Vagy költözzek haza és folytassam a régi életem? Döntésképtelen vagyok. 25/F

2017. júl. 25. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Elég nagy önzőség lenne részedről, ha utolsó éves egyetemistaként azt kérnéd tőle, hogy hagyja ott a sulit...

Aki halaszt, az már általában sosem fejezi be, az én környezetemben legalábbis ez volt a jellemző.

Ha annyira fut számodra odakinn a szekér, akkor kéthetente utazz haza (tudom, plusz költség, de ha ilyen nagy a szerelem...)

2017. júl. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha hazamész és szakít veled fél-1 év múlva nagyon bánni fogod, én azt javaslom maradj kint, ha jól érzed magad, barátnő meg lesz másik...
2017. júl. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Egyetértek az előttem szólókkal.

Úgy gondolom, te saját magadat jobban szereted, mint a barátnődet!

2017. júl. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Belőled egy van de barinőből meg marha sok . Maradj kint néha utazz haza és ha teljesen leáldozott az ügy neked akkor is van kint lehetőséged , még másra is ...
2017. júl. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem érzem stabilnak a kapcsolatotokat. Jól érzem?

Fiatal vagy még, lesz másik barinő.

2017. júl. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Egy félévet passziválni nem a világ vége.


Nem mehetne Erasmussal Angliába?

2017. júl. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szeptemberig menjen ki Angliába, közben intézzétek el az NI számát. Egyébként ha szereti amit tanul és a szakmában szeretne elhelyezkedni, akkor butaság lenne otthagyni.
2017. júl. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Maradj. 1 év nem hosszu, havonta-kéthavonta haza tudsz jönni. Benne van a pakliban h szétmentrk, de az is h sokkal jobban megerősödik a kapcsolatotok. 1 év kibirható, tudod visszaszámolni az időt.
2017. júl. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!