Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyek azok a műveszeti...

Melyek azok a műveszeti ágazatok, amelyeken érdemes karriert építeni?

Figyelt kérdés

Munkák,amik jól fizetettek a művészeti területen...

A grafikusok,illetve animátorok mennyit keresnek?

Mit érdemes választanom/tanulnom 12 után az egyetemen?



2017. szept. 12. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:

12 után? Délután akármit tanulhatsz.


Amúgy leírtad: számítógépes grafika, animálás.

2017. szept. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen számítógépes grafika vagy az animáláson belül báb- vagy 3D animáció. Ha a reklámipar felé mész, az fizet a legjobban, de inkább azt válaszd, amit te szívesen csinálnál, mert ezt csak úgy lehet jól megtanulni. És igen, ne 12 után akarj elkezdeni tanulni, mert erős portfólió kell hozzá, hogy egyáltalán végig tudd csinálni a felvételi eljárást.


Fizetést nem lehet mondani, túl sok tényező határozza meg (Magyaro. vagy külföld, kis-, nagystúdió vagy szabadúszó, 3D, 2D számítógépes vagy manuális, elhelyezkedés stb.)

2017. szept. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na meg legfontosabb tényező, hogy reklám, játékfilm, játékfejlesztés, tudományos, edukációs, szolgáltatások (pl rendőrségi szimulációk).
2017. szept. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! :)

És igen,már javában tanulom az én szakjaim,a grafikát és a számító gépes grafikát. Nem 12 után fogom elkezdeni. :D

2017. szept. 15. 11:37
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Jaj istenem, most esett le, hogy te a 12. osztályra gondolsz, csak épp nem tanította meg neked senki, hogy a sorszámnevek után pontot kell tenni. :D
2017. szept. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Teljesen mind1 mit csinalsz ha nem csinalod jol. En grafikus vagyok es oriasi a szoras ezen a teren. Sokan azt hiszik ha megtanulnak egy programot mar frafikusok lesznek. Epl ezert lehet hogy sokat lehet keresni grafikus cimszo alattt de a tobbseg nagyon kezdo, bena, ohne kreativitas ezaltal fillereket ha keresnek. ;) csinald azt amit ELVEZEL. Mert abban benne lesz szived lelked. Na azt, szivesen megveszik.
2017. szept. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én a grafikát szeretem igazán... arcokat és karikatúrákat,esetleg képregényeket készíteni. Napi szinten 4-5 órát gyakorlok és tényleg szívem,lelkem benne van minden vonalban.

Nem tudom mi lesz belőllem a jövőben,ahogy látom,a véleményeitek alapján,nem sok... :D

2017. szept. 23. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!