Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Logisztika/szállítmányozás/bes...

Logisztika/szállítmányozás/beszerzés területen szeretnék dolgozni felsőfokú végzettséggel, azaz irodai munkára. Mire számítsak milyen nehézségekkel fogok találkozni ezen területen? Mennyire embert próbáló ide beilleszkedni?

Figyelt kérdés
Piacképes, hosszútávú munkát szeretnék az itt megszerzett tapasztalatot akár több helyen is használni, ha netán új helyre költözök. Ezért is választottam ezt az irányt.

2017. szept. 12. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Dolgoztam stratégiai beszerzőként, sose a legnépszerűbb részleg egy cégen belül, amolyan fizetett ellenségnek tekintenek.

Jelenleg logisztikai területen vagyok, sokkal több ad hoc jellegű feladatom van, éppen ezért pörgősebb is.

Beszélj nyelvet, légy kommunikatív és szorgalmas.

2017. szept. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!