Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki mennyit keres 4 órában?...

Ki mennyit keres 4 órában? (Csak olyan írjon, aki nem a minimálbér felét! )

Figyelt kérdés
És milyen munkakör?
2017. szept. 17. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Én egy közepes családi cég székhelyén vagyok asszisztens/mindenes. Iktatok, fuvarlevelezek, könyvelőnek előkészítek, egyszóval adminisztrálok, mikor mi van, ha tárgyal a főnöknő , akkor ehhez asszisztálok, szervezek, de vigyáztam már a gyerkére is nem egyszer, postára rohangálok, egyszóval mindent. Inkább a személyi assziztense vagyok, mert nem csak céges, hanem privát dolgaival is foglalkozom, a nyaralásukat, miegyebeket is én szervezem. Elvben 9 től 13 óráig vagyok, az alapom az 100 nettó, erre jön a bérletem és fizeti az ebédem (rendelős, nem pénzben kapom meg, de megválaszthatom mit és honnan kérek, neki is én intézem persze, ez önkéntes részéről, nem a szerződésem része. Bérletem is fizeti, de a munkaidőre (kizárólag arra, haza nem vihetem) kapok céges autót. Ami ezen kvül esik, vagy plusz feladat, az meg megbeszélés tárgya, nem mindig szerencsés, mert gyakran zsebbe megy, ergo az adózott jövedelmemben nem jelenik meg, de nem ugrálok, mert az ápolási díj mellett (kisebbik fim tartós beteg/fogyatékkal él) nem áll módomban 4 óránál többet dolgozni úgy, hogy odaérjek a fiamért is időben, rugalmas is és toleráns, empatikus. Szoktam kapni bónuszt ezen felül, karácsonykor és tavasszal, meg most iskolakezdéskor. Nem panaszkodom és nem is szakadok bele akkor sem, ha dolgozom rendesen. Sokat is hiányzom a beteg gyerkőc miatt, ahogy most is, nem hiszem, hogy akadna mégegy olyan hely, ahol ennyi mindent tolerálnak és ennyire segítenek.
2017. szept. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Fuh ez tényleg szuperül hangzik azért :)
2017. szept. 19. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!