Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért kerül hátrányba az...

Miért kerül hátrányba az 50-es korosztály? (Elhelyezkedés, nyugdíjazás, karrier stb. terén)

Figyelt kérdés
2008. okt. 21. 02:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnálatos, hogy ez így van de szerintem azért, mert az ilyen "cégeknél" azt gondolják, hogy a fiatalabbakat könnyebb "nevelni" illetve jobban lehet őket "hajtani", mint az idősebbeket.
2008. okt. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
SZERINTEM MEG AZ 50 ÉVESEK JOBBAN ELVÉGEZNEK MINDEN MUNKÁT MINT SOK FIATAL. DE A BECSÜLETESSÉG MA NEM DÍVIK. ELÉG SZOMORÚ HOGY ENNEK ELLENÉRE A NYUGDÍJKORHATÁRT MEG EMELIK, HOLOTT MÁR 40 ÉVESEN NEM VESZNEK FEL SZINTE SEHOVÁ. EZEN ELGONDOLKODHATNA A KORMÁNY, HOGY KI FOGJA ELTARTANI A MOSTANI NYUGDÍJASOKAT, HA MI NEM TUDUNK DOLGOZNI. MERT A SOK STRESSZTŐL EZ A KOROSZTÁLY KIMÚLIK. MENNYIVEL JOBB LENNE ÚGY DOLGOZNI, HOGY NEM AZON JÁR AZ ESZED, HOGY MIKOR KÜLDENEK EL A MUNKAHELYEDRŐL,ÉS UTÁNA HOVÁ FOGSZ ELHELYEZKEDNI.
2008. okt. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Teljesen egyetértek a második válaszolóval,de sajnos a legtöbb munkaadó nem így gondolja. Tévesen azt hiszik, hogy az idősebbek kisebb hatékonysággal dolgoznak.

2008. okt. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Mi dolgozó 50-esek megszívtuk. A Parlamenti 50 -esek kítűnően elvannak. Szarnak a nyugdíjkorhatárra,meg az 50-esek hátrányaira, szarnak ránk,a választókra is.
2008. okt. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Amúgy ezt én sem értem, hiszen egy középkorú embernek nagyon sok tapasztalata lehet, tehát számomra pont az lenne a logikus, hogy előnyt élveznek...

19/l

2011. okt. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!