Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet egy kérdésem hozzád?...

Lehet egy kérdésem hozzád? Tudsz ilyen szakmákat mondani, ajánlani?

Figyelt kérdés

Szia !

Engem egyszere ketto dolog is nagyon erdekel. Az elso az az emberi taplalkozas. Mit kell enni miert miven mivan, esetleg taplalkozasi zavarok .Nagyon erdekelbek az etelek osszetevoi ,mindig mindennek utana nezek amit nem ismerek es rajta van a cimken.Mindenkepp emberekkel szeretnek foglalkozni. Azt nem tudnám elképzelni hogy egy irodaban,vagy egy szobaban ulok es gepezek.A masodik ami erdekel az a gyerkek. A gyerekek viselkedese jatekok beszelgetes stb. Nagyon jol szot tudok erteni veluk .

Iskola:Jelenleg 11. osztályos tanuló vagyok. Jegyeim:Matek fizika 3 a többi tantárgy 4-5.Kedvenc tantargyam a biológia és a magyar,ezek jól is mennek.Angolbol és németből kozepfoku nyelvvizsgám van.

Jövő: A jovoben ugy tervezem hogy vagy Magyarországon szeretnék élni vagy Magyarországból szeretnék átjárni Ausztriába dolgozni.Családot mindenképpen szeretnék alapítani és kb. 5 elott haza érni a gyerekeimhez. Tudom , nem ez a legfontosabb, de a fizetés sem utólsó. Minimum az a netto 110 koruli fieztes.

Nagyon szépen koszonom a ram szant idodet, és válaszodat.Minden válasznak örülök . További szép estét!



2017. szept. 20. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szakács iskolai menzán.
2017. szept. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2017. szept. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A dietetikus az nem kábé ezzel foglalkozik?
2017. szept. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Na megint itt van a "dietetikus legyek vagy óvónő" troll.
2017. szept. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!