Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláshirdetésben regényt...

Álláshirdetésben regényt írnak a munkáról csak épp a fizetésről nincs egy árva szó se?

Figyelt kérdés

Sokadszorra futok bele ilyesmi álláshirdetésekbe.

Regényt írnak arról hű de jó a hely meg mit kell csinálni meg hol meg milyen időbeosztásban meg mit várnak el blabla....

na ÉS A FIZETÉS???? Mégis legalább valami irányadat vagy bérkeret???


Arról egy szó se.... ami MINDENT ELMOND mert ez azt jelenti nagyon szar a fizu!!!! Különben már az első sorba beleírnák!


Vagy rosszul látnám???


Raktározással és komplex logisztikai szolgáltatásokat nyújtó pécsi Partnercégünk részére keresünk


munkatársakat



munkakörbe!


Amit megbízónk kínál


Hosszú távú munkalehetőség


Munkajogi szabályozásoknak megfelelő foglalkoztatás


Jó munkahelyi légkör


Belváros közeli munkavégzés


Három műszakos munkarend (6:00 14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)


Műszakpótlékok


Feladat


Raktári áruk, anyagok kézi mozgatása


A rakomány áruvédelmi jelek szerint történő elhelyezése


Egyéb raktározási feladatok ellátása


Elvárások


Szakmunkás bizonyítvány / érettségi


Előny a logisztikai/műszaki irányultságú végzettség


Hasonló területen szerzett tapasztalat


Felelősségteljes munkavégzés


Megbízható, motivált személyiség


Munkavégzés helye

Kerület


2017. szept. 21. 13:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Akkor valamit nagyon elcsesztél...

Többet kapok mint te, akkor megyek jövök amikor akarok. Lenyomom a munkámat, azon kívül meg azt csinálok amit akarok, ennyiből azért ki lehet jönni.

Cseréljél valakivel, aki 12 óra fizikai munkára nem kap meg 100-at, megtudod mi az hogy rabszolgának érzed magad.

2017. szept. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

"Cseréljél valakivel, aki 12 óra fizikai munkára nem kap meg 100-at, megtudod mi az hogy rabszolgának érzed magad."


Bocsi én rabszolgáról beszéltem nem agyhalott zombiról.

12 óra nettó 100 se az nem rabszolga... az egy amőba.

2017. szept. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Akkor valamit nagyon elcsesztél... "


Pff-.. mit lehet erre mondani... ha ez lesz életem legnagyobb elcseszése hogy van egy nettó 500 as állásom hát...

2017. szept. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem, az elcseszés az az, hogy annak ellenére rabszolgának érzed magad.
2017. szept. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Miért mi vagyok? Úgy kelek úgy fekszek ahogy másnak jó.

És mindegy hogy ennyit vagy annyit keresek... 500E? és ha 1.500.000 lenne az változtatna valamin? Semmin.

Na ez a lényeg.

2017. szept. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
De végülis a nem kevés óradíjamért most itt ütöm az időt fizetve... és szart se csinálok éppen.
2017. szept. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én a kérdezővel értek egyet. Különösen az ilyen jól behatárolható munkaköröknél.

Az emberek a pénz miatt áldozzák be a mindennapjaik felét és az energiájukat. Olyan jó lenne elszakadni az ilyen agymosott baromságoktól hogy nem akarják sokan tudomásul venni hogy az embernek az ideje és a tudása valamint az energiájának az ellenértéke a fizetés. És tök fölösleges ennyi kört futni a rejtett béradatokkal.

2018. jan. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!