Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nettó fizetést hogy lehet...

Nettó fizetést hogy lehet megígérni egy álláshirdetésben? Honnan a lótökömből tudják mennyi lesz az én nettóm ha nem is ismernek?

Figyelt kérdés

A btto az adott összeg hogy ebből mennyi nettó lesz, az a munkavállaló személyes paramétereinek függvénye. Van gyereke? Hány? Hány évesek? Van-e tartós egészségkárosodása? Stb mind mind más SZJA-t és más nettót eredményez a bttoból! És ezt előre ki tudhatja a cégnél ha soha az életben nem láttak?

Vagy más és más bttot adnak hogy aztán ugyanaz a nettó jöjjön ki???


Hogy lehet komolyan venni egy ilyen céget?



Hirdetés!!


Amit mi ajánlunk:


Kezdő fizetés: nettó 118.000 Ft/hó, két hónap után: nettó 128.000 Ft/hó

Cafetéria: nettó 25.500 Ft/hó három hónap elteltével

Teljes munkaidős, bejelentett álláslehetőség

Családias légkör


Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezzen az állásra fényképes önéletrajza csatolásával a megadott e-mail címen keresztül.



LOL LOL LOL


2017. szept. 21. 18:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
67%

"Hangsúlyoztam, hogy ugyanazért a munkáért. Tehát ha a négy gyerekes családapa magasabb beosztásban van, akkor nyilván többet kap, de ha ugyanarra a munkára alkalmas csak, mint a friss pályakezdő, én nem fogom csak azt díjazni, hogy idősebb."


Kár, hogy nem te díjazod, mivel a bruttó ugyanannyi mindkettőnek.

2017. szept. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy pont ezzel nem vagy igazságos. Akkor azonos a két bér ha azonos a bruttó! Köze nincs senkinek hozzá, hogy Béla vagy Józsi milyen ADÓKEDVEZMÉNYEKET KAP az államtól. Vagy akkor ilyen alapon aki családi pótlékot, árvasági segélyt, akármit kap annak is csökkented a bérét?
2017. szept. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

"Akkor azonos a két bér ha azonos a bruttó!"


így van!!! mert az már mindenkinek az egyéni paramétere hogy hány gyerek mekkora adókedvezmény stb


ehhez köze kb senkinek de persze ami jár azt meg kell adni ha nem akkor addig dolgoztam ott vagy eleve be se lépek.

2017. szept. 22. 17:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!