Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy kis üzletben voltam eladó...

Egy kis üzletben voltam eladó kiszolgáltam árut rendeltem webshopot tartottam fennt ügyfelekhez címekre kijártam beállítás szerelés stb?

Figyelt kérdés
Napi kilen órát dolgoztam a munka szerződésem még az elején át írták eladóról raktári munkásnak hogy ne kelljen 161000ft garantált bérminimumot fizetni helyette 127500ft minimál bért fizetett ünnepnap szabadság, táppénz műszakpótlék, túlóra, prémium, és egyebet nem kaptam soha ha borravalót kaptam annak a felét mindíg le kellet adni.6500ft-ot kaptam arra a napra amikor dolgoztam de ha ünnep nap volt mint írtam az kiesett nem volt fizetve. A családi adókedvezményem nem kaptam meg. A munkáltató egyéni vállalkozó. Mit tudnék tenni? Szép napot.
2017. szept. 22. 09:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Új állást keresel és amint találtál feljelented a munkaadódat.
2017. szept. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

"amint találtál feljelented a munkaadódat."


Ezzel csak óvatosan: csak akkor javaslom, ha tudja is bizonyítani az igazát.

Bíróságon ugyanis mindig a felperesnek, azaz a pert kérőnek kell bizonyítania az állítását - ha nem tudja bizonyítani, akkor még a perköltséget is a nyakába varrhatják.


Kérdezőnek: manapság már az eladás sem feltétlenül kell szakképzettség, akkor a a munkaerőhiány.

2017. szept. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!