Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Videó vágás, akár kis photosho...

Videó vágás, akár kis photoshop, szöveg gépelés ilyesmik, megrendelésre?

Figyelt kérdés

Nem tudom jó kategóriába írtam e, vagy hogy hol kaphatnék rá választ.


Ilyeneket mint fent említettem, simán tudnék csinálni, diákként kisebb összegért, hol tudok találni ilyen munkákat? Google a barátom, de még nem akadtam semmi ilyenre. A különböző cégeknek is jó lenne, mivel jóval olcsóbban dolgoznék, reklámvideók vagy ilyesmik összevágása. Hol keresgélhetnék? Hogy induljak el?


2017. szept. 24. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem akarom elvenni a kedved, de senki nem fog komolyan venni egy diákot, aki feltételezem teljesen feketén, illegális eszközökkel szeretne kifejezetten olcsón (ami egyébként se túl bizalomgerjesztő) ilyen tevékenységet folytatni. Ha komolyan érdekel, akkor első körben tanuld ki a szakmát, végezd el a megfelelő iskolákat, közben menj el gyakornokként egy megfelelő céghez, aztán csináld ezt főállásban alkalmazottként vagy önállóan.
2017. szept. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fiverr és hasonlók, de mindig lesz nálad jobb és olcsóbb akármit csinálsz.
2017. szept. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Cégek nem vesznek komolyan, különösen, ha nincs ismerősöd házon belül, és ez egyébként sem így működik :-) Mezei megrendelő meg sokszor nem fizet, erre is készülj fel.
2017. szept. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!