Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit lennétek hajlandóak...

Mennyit lennétek hajlandóak dolgozni havi nettó 1 millióért?

Figyelt kérdés
Mondjuk napi max. hány órát? Hétvége beleférne?

2017. szept. 25. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
ne sérts meg, 3 év után IT-ban ezzel ki szokták röhögni az embereket ha csak ennyit ajánlanak.
2017. szept. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Bármennyi pénzért -alsó limit, amiből már meg lehet élni, és nem kell vegetálni, szóval stabil normális élhető életszínvonal, és onnantól fölfelé- max napi 8 órát. Nehogy már munkával menjen el az ember élete, amit nem is élvez. Ha meg hobbiként van megélve a munka, akkor is, abban is kell egy kis pihenés, kell valamennyi idő, amíg mást csinálsz, egy kis szünet. "időnként mindenkinek, és aztán megint mehet":D
2017. szept. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Sokat, X hónapig, aztán otthagynám az egészet, és kezdenék valami értelmeset a pénzzel. Csak rövid távon lennék hajlandó ilyet csinálni.
2017. szept. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha belegondolok, én 180-200 és a jelenlegi 350-ért is képes vagyok dolgozni hétvégente vagy este is ha szükséges.


Viszont így 2-3 év után kezdem azt érezni hogy lóf..szt az egészbe és az utóbbi hónapokban előtérbe helyeztem a saját életem, szabadidőm. Ez nem azt jelenti hogy leszarom a munkám, ugyanúgy csinálom ameddig kell, de nem fogok estig bent ülni csak hogy kész legyek +1 dologgal és cserébe másnap +3-at rám zúdítsanak.

2017. szept. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
8 órát naponta
2017. szept. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Attól függ, hogy milyen munka.

Házalás, koldulás, biztositási munkákat semmi pénzért nem vállalnék. Olyat sem, ami a testi épségemet veszélyezteti.

Ha amit dolgozom szeretem is, akkor nem gond 8 óránál többet dolgozni vagy hétvégézni.


Jelenleg a felét keresem, heti 40 órában, heti 3-4 munkanappal. Ha úgy van, akkor hétvégén vagy karácsonykor is.

2017. szept. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Tavaly ilyen 120-130 ezrekért volt hogy dolgoztam heti 60 órákat, szóval ennyi pénzért dalolva, a seggemet verve a földhöz.
2017. szept. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!