Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mehetek adminisztrátornak...

Mehetek adminisztrátornak (pl. Audiba) úgy hogy szinte semmit nem értek a programozáshoz?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok ha buta kérdés :/

Nagyon nem megy a programozás, és admin szívesen lennék pl. a Syncreonnál. Egyelőre nem néztem utána hogy írják-e valahol a követelményeket. Úgyhogy aki nem bunkózik és válaszol annak Köszönöm szépen :)



2017. szept. 26. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Eléggé zűrzavaros a kérdésed.

Adminisztrátor egyáltalán nem programoz. Az a cég iratait intézi. Feljegyez. Béreket, kimenő árut, bejövő árut, anyagkészletet stb.

A weboldalak adminisztrátora pedig azok tartalmát kezeli.

Új dolgokat tölt fel, régieket leszed esetleg. A változásokat frissíti. Ha az oldalon hozzá is lehet szólni, akkor azt moderálhatja.

2017. szept. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bocsi xd

Informatikus végzettséggel akkor mehetek adminnak?

2017. szept. 26. 10:14
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt csinálnám amit először mondtál :D pontosabban, Audi göngyölegre mennék. Remélem sikerült jól fogalmaznom xd
2017. szept. 26. 10:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Több ezer olyan adminisztrátort ismerek, aki nem tud programozni.

Még érettségije sincs mindnek.

2017. szept. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Érettségi nélkülit is felvesznek? :o

Na de ez nem fontos, köszönöm a segítséget :)

2017. szept. 26. 10:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Öreg ember vagyok, a fiatal koromban is volt programozó, pedig még számítógép sem volt. Nyilván nem ilyenre gondolsz, hanem számítógépes alkalmazások fejlesztésére. Az teljesen másfajta szakma.

Én magam hivatásos Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign, QuarkXpress, s még sok más program FELHASZNÁLÓJA vagyok már 95 óta. Egyetlen kódsort sem kellett még írnom.

Na szép is lenne, ha egy könyvkiadóban dolgozónak ilyennel kelljen foglalkoznia.

Neked sem kell. Betanítanak egy program használatára, s az elvégzendő feladatokra.

2017. szept. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ohh, akkor megnyugodtam :)
2017. szept. 26. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!