Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 13 évesen lehet pénzt keresni?

13 évesen lehet pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Ugye vannak szülinapok, névnapok, karácsony stb. És pl. a szüleimnek már nem csak egy rajzot vagy valami saját készítésű dolgot szeretnék adni, hanem valamit venni. (Tudom, hogy a saját készítésű dolgok a "szívhez szólóak" meg minden, de csak úgy gondoltam, hogy mellé valamit még amit megtudok venni pénzért). + Nekem se lenne rossz néha hiszen zsebpénzt nem kapok és otthoni munkáért nem kérek pénzt. Szóval a kérdés, hogy lehet-e ilyen fiatalon pénzt keresni?!

2017. szept. 27. 00:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hivatalosan nem lehet munkát vállalni 13 évesen.
2017. szept. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én ennyi idősen üres üvegeket gyűjtöttem :D
2017. szept. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez a kor volt a strici pályafutásom kezdete. :)
2017. szept. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
utcan lehet
2017. szept. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen "magas színvonalú" válaszok érkeztek - tisztelet a kivételnek. "Remek", hogy ha valaki pénzt akar keresni, akkor némelyek csak úgy tudják elképzelni, hogy vagy legyen stici vagy ha nő, akkor laza erkölcsű.

Képzeljétek, másfajta életszemélet is van - nem mindenki így akar pénzt keresni - még ha Ti a magas színvonalatokkal nem is bírjátok ezt elképzelni.


Kérdezőnek: hivatalosan munkát nem vállalhatsz 13 évesen (ahogy írta is az egyik válaszoló), de ház körüli munkákban idős embereknek lehet, tudnál segíteni - csak körül kell nézni. Nem tudom, városban laksz vagy vidéken: vásárlás, favágás, kutyasétáltatás.


Van még valami, amit hivatalosan is vállalhatsz, ez pedig a statisztálás - már ha van ilyen a környéketeken.

2017. szept. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Főleg az utolsó válaszolónak! :D
2017. szept. 28. 19:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első - kissé kurta - választ írtam, de eszembe se jutott a statisztálás, amiben igaza van az #5.-nek, meg a többiben is, amiket írt. Mindig lehet találni valamit, én már 12 évesen megkerestem zsebpénzemet. Szurkolok neked, hogy sikerüljön! Sőt, akár segítek is, ha tudok.
2017. szept. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 .,,.,,.,, ***** válasza:
Én újságot hordok, úgy hogy apám nevén van, már lassan 2 éve. Havonta 20000ft, tudom nem sok, de ez is valami. 14/f
2017. szept. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyűjtesd az aludobozokat 3 Ft darabja.
2017. szept. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!