Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az miért van, hogy egy cég...

Az miért van, hogy egy cég hirdeti magát egy munkaközvetítőn keresztül, jelentkezel, le nem reagálná, hogy megkapta vagy valami?

Figyelt kérdés
Eltelik 3 hét és újra hirdet és 3 hét múlva újra és újra és nem keres. Nem kell komoly munkára gondolni, operátor, betanított segédmunkás egy "faluba".

2017. szept. 27. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

Mert nem estel át a rostàn, vagy meg nem jutottak el addig, hogy feldolgozzák az adataid..

Mi ebben az ilyen érthetetlen...

2017. szept. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mit kell átesni a rostán. Az ország nagy gyárai mikor toboroznak, oda mész, tesztet írsz, 2 nap múlva keresnek. Na de az, hogy valaki 1 éve hirdeti folyamatába a munkát és nem áll elő ajánlattal valahogy furcsa.
2017. szept. 27. 14:50
 3/8 A kérdező kommentje:
No meg az is, amikor AZONNALI Munka Kezdésről szól a hirdetés és még két hét múlva se semmi életjel, ez mind ugyanabban a térségben :D
2017. szept. 27. 14:56
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem feleltél meg. Ilyen egyszerű. A "kell a munkaerő" nem azt jelenti még mindig hogy bárki jöhet, kontroll nélkül. Ezt kellene felfognotok végre.
2017. szept. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

@4

Betanított munkára mégis hogy lehet nem megfelelni? Ha valaki a nevét nem tudja leírni vagy karja nincsen, az más sztori, feltételezem, a kérdezőnek ez tárgytalan.

2017. szept. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne nem megfelelni! Tudod milyen alakok jelentkeznek gyàrba? Nagy százalèkuk szinte analfabèta, tudatlan.
2017. szept. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

@6

Tudom, nekem is volt gyárban egy nagyon rövidke pályafutásom. Akiket én láttam:

-frissen érettségizettek, akik nem tudják, mihez kezdjenek az életükkel, de nem akarnak/hagyják őket otthon tengődni

-felsőoktatásban vagy felnőttképzésben részt vett emberek, akik csúnyán ráfaragtak a piacképtelen végzettségükkel

-középkorú vagy egyenesen idős emberek, akik vagy nem találnak mást, vagy nekik mindegy, mi, csak fizessen

-egyszerű hétköznapi emberek, akik vagy nem értenek máshoz, vagy szintén nincs igényük másra

-és persze van temérdek olyan ember, aki leendő vagy már aktuális alkoholista, irdatlan nagy prosztó barom, viszont ilyet is simán láttam az üzemben, úgyhogy ez például tuti nem kizáró ok


Na most az írásképe és a szóhasználata alapján a kérdező is egy tök egyszerű, átlagos ember, akinek vagy igénye nincs másfajta állásra, vagy a környékén nincs más, vagy a papírjai alapján nincs más. Illetve abból kiindulva, hogy mennyire kell az ember minden gyárba és hogy már évek óta minden létező platformon hirdet sokuk... hát, nem hiszem, hogy nagyon komoly előszűrést végeznek a kapott jelentkezések után. (Ahol én voltam, ott felvételin talán 15-en voltunk? Na, ebből 14-et felvettek, a maradék 1-et azért nem, mert nem is akart ott dolgozni, a tesztet is üresen adta be.)

2017. szept. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azért nem szólnak mert köcsögök.
2017. szept. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!