Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mobil bankári pozícióban...

Mobil bankári pozícióban dolgozok de a kerdes h megéri-e? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Sajat kocsival utazok van mikor heti 1100 kmt. Van hogy tobb száz ezer forintom all benzinbe Es azt erzem higy nem becsülnek meg. Otthon elek meg szülőkkel igy tudom kivitelezni. Szerintem jogos lenne a ceges kocsi Es az h ne nekem kelljen a benzint hitelezni egy multi banknak sok milliárdos cégként. Hetekre máshol kell élnem, nulla magán eletem van. Túlterhelt vagyok. A fizum 225 netto. Ami ha belegondolok h a 40 oras munkahét Es melle 15-20 ora utazas mellett nem tul nagy. A kocsi szervizelésen En állom . A munkakör felelősség teljes Es feszult. Cég nevet nem irok. Hatalmas dilemma ez higy váltsak e vagy sem. Szerintetek?

2017. szept. 27. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem egyértelmű, alkalmazotti jogviszonyban vagy?
2017. szept. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Alkalmazottkent
2017. szept. 27. 20:06
 3/10 anonim ***** válasza:
Pályakezdőként, vagy ahhoz közel (abból gondolom, hogy szülőkkel élsz) nem olyan rossz feltételek ezek. Ha ez néhány éven belül nem javul jelentősen, az már baj, akkor gondolkodnék a váltáson.
2017. szept. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

De, ezek nagyon rossz feltételek ha tiéd a kocsi, te fizeted a szervizt, épp csak egy kis benzint fizetnek akkor a 225 nettó nagyon kevés. Heti 1000 km az kb 30-40e Ft, szóval egy hónapban 120-160e. Oké, ebből lejön a benzin pénz, de a többit gyakorlatilag a kérdező fizeti meg!


(30-40 Ft/km honnan jön? Kérdezz meg bárkit aki évekig írta saját autója MINDEN költségét, 30-40-50 forint simán jön km-re vetítve)

2017. szept. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fontos lenne tudni, hogy hol, melyik régióban van ez. Sokat elmondana arról, hogy mennyire jók a feltételek, a keleti országrészben tartom, hogy nem rossz.
2017. szept. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2: Akkor nem igazán értem, hogy milyen jogcímen kell neked egy alkalmazotti jogviszonyban a munkád ellátásához a saját autódat használnod, ráadásul úgy, hogy még üzemanyagot, amortizációt sem térítenek meg.

Egyébként mit csinál egy mobil bankár?

2017. szept. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Megteritik az üzemanyagot . De a szerviz az enyem. Egy abroncs szett, üzemanyag szűrő , motorolaj,ha vmi meghibasodik En zsebemre megy. 9ft ot kapok plusz nav átalányt km kent. Ami sok esetben kevesebb mint a valós üzemanyag ára. Az hogy otthon elek nem jelenti azt h pályakezdő vagyok. Ha nem lennek otthon hatvanyozottabban zavarna a dolog.
2017. szept. 28. 08:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Fizetésed nagy részét autóra költöd, pedig munka eszköz, nekik kéne fizetni. Ez így nagyon nem éri meg. Vagyis ezt te tudod, hogy neked jó-e, de gyakorlatilag ugyanott vagy mintha 150-et keresnél a lakóhelyeden.
2017. szept. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos igazad van. Es azt erzem hogy jogos a frusztrációm. Mert hiába kapom meg a benzin arat, 9ft amortizációs díjat, mégsem fedezi a költségein mert sajat használatra nem mennek ennyit vele Es nem fogok tudni félretenni uj autóra , mert feszt benzinbe all a penzem. Meg az autó aktív költségei elviszik a penzt. A passzív költség ami rejtett,hogy a kocsi egyszer elfogy Es venni kell újat.
2017. szept. 28. 08:38
 10/10 A kérdező kommentje:
Azóta se változott semmi. Szar rakás az egesz elso kék bank...
2017. dec. 14. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!