Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen órabér lenne ezért a...

Milyen órabér lenne ezért a munkáért reális?

Figyelt kérdés

Felajánlottak egy munkát: egy kis cégnek - értsd: rajtam kívül egy ember + a tulaj - kellene dolgoznom, fő munkaköröm a termékek webshopba való feltöltése, Facebook oldalak kezelése, blogposztok írása lenne, ezen kívül például besegíteni a számlázásba, rendeléseket nyomon követni, rendelőkkel kapcsolattartás, tehát egy nagyon komplex és összetett feladatkör.

Soha nem dolgoztam még ilyen helyen, ezáltal tapasztalom sem sok van benne, kivéve, amit az évek alatt összeszedtem a saját blogommal. Szerintetek egy ilyen munkára mennyi lenne a reális órabér?


2017. szept. 28. 05:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Más az hogy mi a reál kereset, meg mi a munkáltató által fizetett bér. De ha már felajánlották, nem te kerested, akkor eleve gyanús, hogy te oda nem arra kellesz amit írtál, hanem házalós értékesítőnek.


Egyébként meg ilyen munka adminisztrációsnak minősül, sokat nem lehet érte kérni. Szaktudást konkrétan nem igényel. Szerintem örülj majd ha a 107 ezret megadják nettóban. De nem fogják.

2017. szept. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerencsére távoli ismerős lenne a munkaadó, tehát nem egy vadidegen cég, úgyhogy azt kell csinálnom, amit leírtam, nem más lesz a munkaköröm. :)
2017. szept. 28. 08:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy ezt a melót érdemes órabérben fizetni. Lehet ad valamennyit de kiderül nem igényel rengeteg energia-befektetést csak mondjuk napi 2-3 órát. Akkor már nem rossz egy minimál sem...
2017. szept. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!