Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik országba lenne érdemes...

Melyik országba lenne érdemes kimennem dolgozni?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok, 2 tanévem van még vissza a gimnáziumban viszont még egyáltalán nincs ötletem, hogy hova tanuljak tovább és arra gondoltam külföldre kimehetnék dolgozni, elsősorban Angliára gondoltam mivel a nyelvvel nem lenne gond (kb 11-12 éve tanulom az angolt és jól megy) csak nem tudom hogy mit tudnék egyedül kezdeni magammal vagy hogyan álljak neki? Milyen munkát tudok majd ott vállalni? (Semmilyen végzettség, csak egy érettségi) amim lesz majd. Esetleg másik lehetőség? válaszokat előre is köszönöm

2017. okt. 3. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Kanada , Skócia , Írország Ausztrália , USA .
2017. okt. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha gimiben tanulsz lehetne annyi eszed h hol alkalamznánam sima érettségivel. Mosogatás, takarítás, alja munkák. Abba az országba menj amelyiknek tudod a nyelvet, így értelem szeruen a britekhez.
2017. okt. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerinted mennyivel fogsz ott jobb munkát kapni, végzettség, szakértelem és tapasztalat nélkül, mint itthon, ahol legalább natívnak számítasz?
2017. okt. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!