Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkalehetőségek...

Milyen munkalehetőségek vannak Tatabányán, és Komárom-Esztergom megyében, egy 21 éves érettségivel rendelkező elkeseredett fiú részére?

Figyelt kérdés

2017. okt. 4. 14:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Hááát:

[link]


"Az Ön által megadott elkeseredett fiú keresésre nincs megfelelő állásajánlat oldalunkon. Kérjük módosítsa a keresést vagy válasszon az Önre szabott alábbi állások, munkák közül."

2017. okt. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Csak érettségid van?

Beszélsz angolul/németül?

Miért vagy elkeseredve?

2017. okt. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Csak érettségim, nem beszélek semmilyen nyelvet. Azért vagyok mert a szüleim nyakán élek.
2017. okt. 4. 19:42
 4/14 anonim ***** válasza:

A szüleid nyakán? Csak 21 éves vagy, sokan 20-21 évesen kezdik az egyetemet, de pl. testvérem 23 évesen végzett még el egy felsőfokú szakképzést.


Miért nem tanultál/tanulsz tovább? Igazából érettségi az ma már nagyon kevés, vmi még kéne mellé. Én is Komárom-Esztergom megyében élek, itt érettségivel gyári meló, árufeltöltő, vagy vmilyen segédmunkát lehet találni szvsz.

2017. okt. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar a szalagmunka, akkor érettségivel is meg lehet élni. Ráadásul, ha szorgalmas és értelmes is vagy, és észreveszi a főnököd, hogy többet is Rád lehet bízni, akár ki is emelhetnek a többiek közül kedvezőbb munkakörbe, több bérért. Ez nem szokatlan. Még az is lehet, hogy beiskoláznak...
2017. okt. 5. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem akarok hétvégén dolgozni, és jól akarok keresni, nem gombokat. Tanultam már eleget.
2017. okt. 5. 08:16
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

óhhha :D


"Tanultam már eleget."

Ennek ellent mond az, hogy: érettségi és 21 éves.


A mai kis pötsökkel az a gond, hogy azonnal akarnak mindent, a nagy semmire.

2017. okt. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Nem akarok hétvégén dolgozni, és jól akarok keresni, nem gombokat. Tanultam már eleget"


Akkor mi a kérdés veleje?


El vagy keseredve, van egy érettségid, 21 éves vagy, de a kijelentésed nagyon üt.

Hát talán először valamit le kéne tenni az asztalra.

Én is "csicskásként" kezdtem, aztán kénytelen voltam tanulni, hogy ne ragadjak le ott. Szerencsére minden tanulmányomat állta a cégem, és ennek is köszönhetően már régóta nem csicska vagyok.


Vagy ha ez sem felel meg, akkor állj át a "sötét" oldalra, aztán idővel kapsz ingyen kosztot, kvartéjt egy cellában. :)

2017. okt. 6. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Jó, de érted, érettségije már majdnem mindenkinek van. Ha tanulni sem akarsz, se kulimunkát végezni, akkor nehéz lesz.

Legalább angolul beszélnél.

2017. okt. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Nem akarok hétvégén dolgozni, és jól akarok keresni, nem gombokat. Tanultam már eleget....

Csak érettségim, nem beszélek semmilyen nyelvet."


Hmmm...

Akkor talán mégsem tanultál eleget...

Ha még nem nézted volna, nem hallottad volna, minden évben megközelítőleg 400 ezer ember érettségizik le.

Ha nem tudsz nyelvet vagy nem tanulsz ki valamilyen szakmát, akkor 1 leszel a 400 ezer közül, aki semmihez sem ért. Na ehhez még ilyen nagy mellényt felhúzni, hogy jól akarok keresni... Hát, nem semmi.


Jól keresni úgy lehet, ha előbb VALAMIT LETESZEL AZ ASZTALRA! Vagy nyelv vagy szakma vagy kemény munka.

Nem fog a sült galamb a szádba repülni.

2017. okt. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!