Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol lehet elhelyezkedni...

Hol lehet elhelyezkedni érettségivel?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok, érettségim van csak, nins szakmám. Kereskedelemben, vendéglátásban dolgozom, de már nagyon gyűlölöm az egészet. Tudtok esetleg más ágazatot?

(Nem, szexmunka sem érdekel, csak hogy kilőjem a vicceskedőket:) Nem vagyok vicces kedvemben:(


2017. okt. 5. 01:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok! Bocsánat, ez lemaradt. Hátha számít valamit...:D
2017. okt. 5. 01:57
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Azon kívül amiben dolgozol nem nagyon tudsz elmenni máshova érettségi nélkül. Szakmát kellett volna szerezni 25 éves korodig ingyen lett volna de most már nehéz lesz..
2017. okt. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok budapesti, de felénk (Kom-Eszt) érettségivel csak ilyen árufeltöltői és hasonló munkák vannak.

Mivel nő vagy, talán esélyed lehet vhol irodai munkára, bár oda meg azért diplomás is pályáznak.


mondjuk az se lenne gond, ha csak érettségid lenne, ha mellette beszélnél nyelvet, vagy mondjuk értenél a szgéphez.

2017. okt. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyelvtudással vmi irodai munkára is van esély. Ha nincs nyelvtudás, akkor szerezz.
2017. okt. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én irodai munkára vettem fel titkárnőt (sem szakma, sem nyelvtudás nem kellett), egyszerű betanított munka volt, amit bármilyen EGYEDÜL SZORGALMASAN DOLGOZÓ el tud végezni - ha a diplomás 2* annyit kért, akkor mért vennék fel diplomást?!
2017. okt. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én irodában dolgozom, két felsőfokú nyelvtudással.
2017. okt. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!