Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy Biológus MSc frissdiplomás...

Egy Biológus MSc frissdiplomás mennyi nettó jövedelemre számíthat, főleg kutatás területén?

Figyelt kérdés

? Neurobiológia / Biotechnológia... PhD nélkül egyáltalán van erre kereslet? PhD mellé ti kaptok valami kiegészítést? (140 nettó mellé, esetleg cégtől stb...)


Ti milyen munkakörökben dolgoztok?



2017. okt. 13. 18:47
 1/3 anonim válasza:
Attól függ, hogy hol helyezkedsz el. Pl. Diploma után jelentkeztem a SOTE meghirdetett kutatási asszisztens álláshirdetésre, de aztán kiderült az interjún, hogy phdra vennének fel (akkor még nem 140volt). Nagyjából minden idiotát felvesznek phdra. PhD nélkül nem kutathatsz, inkább gyógyszergyárban, laborokban helyezkedhetsz el, de nem fogod magad sz@rrá keresni. Én mondjuk elkeverdtem a neurobiológia laborból erdészethez, de nem bánom.
2017. okt. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, csak kíváncsi voltam a biológiával mit dolgoznak az emberek, hogy legyen összevetési alapom.


Végül én elkezdtem egy neurobiológia PhD-t, de 60%-ban fejlesztőmérnökként 40% senior kutatói. Így PhD-vel együtt kiharcoltam a 240-260 nettót.. és a cég is jól járt eléggé, mert fagyipénzből megúsztak egy pozit.

Amilyen infóim voltak sokkal jobban jártam a többieknél, akik PhD mellett semmit sem kapnak :/

Sajnálom, hogy pont a kutatás ennyire lenézett terület pedit irtó fontos és amúgy stresszes munka, ha 14 órákat bentvagy'

2017. okt. 20. 21:32
 3/3 A kérdező kommentje:

*pedig

Bocs a hibákért, csak telefonról írtam.

2017. okt. 20. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!