Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Értékesítő szeretnék lenni a...

Értékesítő szeretnék lenni a BMW-nél, mit kell hozzá tennem?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs értékesítői tapasztalatom, de jó kommunikációs képességekkel rendelkezem és szinte mindent tudok erről a márkáról. 35 éves diplomás mérnök vagyok, pályaváltás előtt állok... kimondottan vonz, hogy az általam oly kedvelt gépjárművek értékesítésével keressem a kenyerem.


Köszönöm a konstruktív javaslatokat.


2017. okt. 21. 23:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg BMW-szalonok álláshirdetéseit, illetve add be náluk az életrajzodat.
2017. okt. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy tudom BMW-nél, Mercinél különösen nagy hangsúlyt fektetnek arra, hogy csak profi, kompetens értékesítőket alkalmazzanak, viszont cserébe viszonylag jól meg is fizetik őket. Szerintem értékesítői tapasztalat és ismeretség nélkül bekerülni elég nehéz. De meg lehet próbálni. Bár most rákerestem és épp nem látok BMW értékesítő nyitott pozíciót. Ha tényleg jó a fellépésed, kommunikációs képességeid és láthatóan rajongsz a márkáért, szerintem van esélyed, csak annyit kell valahogy elérni, hogy ne szórja ki a HR-es az önéletrajzodat a személyes interjú előtt.
2017. okt. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!