Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi kell ahhoz, hogy kamionos...

Mi kell ahhoz, hogy kamionos lehessek?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs időm utána olvasni, így ha valaki részletesen letudná írni minden aprósággal azt nagyon megköszönném!
2017. okt. 30. 17:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

II-es típusú orvosi alkalmasság,

B, C és E kategóriájú vezetői engedély,

II-es szintű pályaalkalmasság,

GKI tanfolyam.

2017. okt. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszi! Az. Eü. alkalmassági miből áll?

És mennyi ezt mind megcsinálni időben és pénzben?

Ment a pont!

2017. okt. 30. 17:19
 3/17 anonim válasza:
Az II. egészségügyi alkalmassági vizsga ugyanabból áll, mint az I. szintű alkalmassági, ami a B kategóriához kellett. Kb. 15 perc az egész.... nekem 7000 Ft volt.
2017. okt. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Utolsó vagyok, 1 évvel ezelőtt szereztem meg az első hozzászóló által leírt engedélyeket, jogosítványokat, nekem összesen 390.000 Ft volt az összes, üzemanyagköltséget nem számítva.
2017. okt. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Azért ne felejtsük el, hogy a PÁV II. feltétele a minimum 2 éves B kategóriás jogosítvány is. Ahhoz, hogy megszerezd magát a C kategóriás jogsit, nem szükséges, de hogy dolgozhass is vele, már kelleni fog, szóval ha most kezdenéd a személykocsit is, akkor leghamarabb jó 3 év múlva kezdhetnél kamionsofőrként.
2017. okt. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ideiglenesen 3-as PÁV is jó. Gondolom nem ADR-el akarsz kezdeni.


Kiegészíteném azzal, hogy határozottnak kell lenni hozzá. Ha nem vagy az, növessz faszt.

2017. okt. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
nem kell pav 2 , 3 is boven eleg. A 2es buszhoz es adrhez kell. Azert mondtak nekunk anno hogy pav2 re jelentkezzek, mert ha megbuknek akk pav3 ra meg mehetek. De ha pav3 an megbuksz akk szivas :D van pav4 de az semmire sem jo csak hogy nem vagy retardalt a vezeteshez :D
2017. okt. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
...igeeen? Akkor bizony elnézést kérek. Most már csak arra lennék kíváncsi, hogy miért terjed ez a dezinfó és miért mondták nekem még konkrétan teherkocsi-vezetők is, hogy kell a min. kétéves B-s jogsi bármilyen kocsihoz (még sima 7,5 tonnáshoz is; ADR-ről szó se esett). Így viszont merőben más a helyzet, azt hiszem, a C-s jogosítvány lesz a következő tétel az én listámon is.
2017. okt. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az autós iskolák honlapjáról kell tájékozódni, nem holmi mendemondákban kell hinni amit a sofőrök találnak ki a parkolókban bográcsozás közben.
2017. okt. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én februárban csináltam meg a B-t, aztán páv3, c kategória, gki. Már vezettem 15 tonnást nemzetköziben. Szóval nem kell a páv2...
2017. nov. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!