Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi kell ahhoz, hogy kamionos...

Mi kell ahhoz, hogy kamionos lehessek?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs időm utána olvasni, így ha valaki részletesen letudná írni minden aprósággal azt nagyon megköszönném!
2017. okt. 30. 17:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#10

Le van írva minden általában érthetően, csak az emberek érthetetlenek...


Hogy akartok így sofőrök lenni? :))

2017. nov. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ezt ugye nem tőlem kérdezed? :D (#10)
2017. nov. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Bocs, félreérhető lett, nem. :)
2017. nov. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

@11

Közben gondolkoztam, és arra jutottam, hogy én valóban a busszal kevertem. :'D Mentségemre szóljon, hogy én alapból buszban gondolkodok; a teherkocsik annyira nem érdekelnek, csak az életforma tetszik a fals szabadságérzetével, míg a buszokba bele vagyok ßuzulva. Autósiskoláknak amúgy nem kötelességük feltüntetni ilyen infókat, hiszen ők nem munkahelyet adnak, hanem a jogosítványodhoz egy új sort.


Amúgy ha már itt tartunk, félig OFF, de szerintem a kérdezőt is érdekli: vannak olyan fuvarozó cégek, amelyek fizetik a jogsidat (és opcionálisan a GKI kártyádat), fél-egy-két éves tanulmányi szerződésért cserébe? Ismereteim szerint egyre több buszos cég már így nyomja, akkora az emberhiány, kíváncsi vagyok, teherszállításnál is így működik-e.

2017. nov. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Buszban konkrét példa az énykk, fizetik a D-t, a GKI-t, csak menj oda. Áruszállító cégeknél kb csak a waberers.
2017. nov. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

@15

Valójában nemcsak az ÉNyKK csinálja ezt, hanem szerintem az összes KK (legalább egy másikról van, csak az nem reklámozza, de psszt ;) ), illetve nekem még mindegy, ugyanis pár hónapja lett meg a B kategóriám és azóta kereken 0 km-t vezettem. Viszont mindenképpen meglepő, hogy az állítólagos naaaaagy sofőrhiány ellenére is csak Wabererék foglalkoznak képzéssel ezek szerint.

2017. nov. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mármint izé...

*...legalább egy másikNÁL ÍGY van...

Bocsi.

2017. nov. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!