Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Győrbe milyen céghez érdemes...

Medson kérdése:

Győrbe milyen céghez érdemes menni CNC gépkezelőként?

Figyelt kérdés
Fel szeretnék költözni Győrbe és véleményekre lennék kíváncsi az ottani cégekről. A Rába eddig a sanszos mert ottaniakkal beszéltem már és 1500 nettót mondtak, de nem tudom hogy ott milyen körülmények vannak meg hogy mi lenne maga a meló.

2017. nov. 1. 22:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nekem is fura, nem tudom elhinni hogy tényleg ennyit fizetnek gép kezelésért (mivel itt ahol most vagyok kb a felét). Ezért is tettem fel a kérdést ide hátha tud valaki többet mondani.
2017. nov. 20. 16:22
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudom, hogy máshol milyenek a bérek, de én Kecskeméti vagyok, s itt a városon belül körülbeli rálátásom van az egészre. Gépésztechnikus + CNC Gépkezelő papírral, KECSKEMÉTEN.. több haverom is, aki májusban végzett... mesélt a jelenlegi fizetéséről. Egyik ismerősöm 250 Nettó körül/ho + Műszakpótlékok, és kap 60 ezer lakástámogatást is a cégtől(Mivel a lakhelye 80km-rel odébb van)+ 30 ezer ajándék utalvány. ÉS MÉG CSAK KEZDŐ.. Igaz, gépet kezel, Gépet beállít, Programoz,(most tanulta az ötödik gép nyelvet).. Másik ismerősöm ugyanezen végzettséggel, de mint osztályelső.. Ugyanitt Kecskeméten 410.000Ft nettó körül/ho !!!1 MŰSZAKBAN!!! Viszont ezt úgy kell elképzelni.. hogy az anyagkiválasztástól, (beszerzés, ha nincs raktáron) a legyártásig és átadásig. Azaz cakkompakk mindent ő csinál.


Lehet igazán jól keresni ezen végzettséggel, de viszont nem szabad megragadni, gépkezelő szinten.

Jelenleg még csak végzős Technikus vagyok.. de már most tudok programozni.. Sinumeric 810+ 840D...

Jövőre maradok Gépkezelői végzettségen.. De a környékbeli Cégek tudják.. hogy mi a képzés menete... Egy sima CNC-s gépkezelői Papírt kapunk.. Viszont mindenkit programozónak visznek..


Sok sikert mindenkinek aki ezen pályán szeretne elindulni... Csak kitartást.. S sosem szabad leállni a tanulással.

2017. nov. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!