Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyetemisták! Akik dolgoztok...

Egyetemisták! Akik dolgoztok egyetem mellett, hány órát dolgoztok egy héten? Hogy néz ki egy napotok amikor suli és munka is van? Illetve mennyire nehéz egyetemistaként önállóan megélni?

Figyelt kérdés
Szóval minden ezzel kapcsolatos dolog érdekel. És még arra lennék kíváncsi hogy mennyit kerestek, és mennyiből tudok megélni egy hónapban (természetesen ez attól is függ hogy melyik városban van az ember.)
2017. nov. 2. 18:51
 1/2 anonim válasza:

Én tavaly dolgoztam először suli alatt. Nem megélhetés miatt, még otthon lakom, csak hogy a többi dolgomat legalább fedezni tudjam (ruha, kozmetikumok, könyvek, utazások). Meg azért, hogy legyen valami gyakorlatom, mivel nem konkrétan azt dolgoztam, amit tanulok, de szorosan kapcslatban áll vele, és akár a jövőben is csinálnám ezt a fajta munkát, így jól jött. Meg érdekelt is.

Szerencsére az a munkahely nagyon rugalmas volt, igazából akkor jöttem-mentem, amikor akartam, azokon a napokon, amikor akartam, 1-2 alkalmat kivéve, amikor több munka volt. áátlagban 3 napot dolgoztam egy héten, 5-6 órát, amikor vagy nem volt sulim, vagy délután volt csak. Ha volt sulim, akkor reggel 9 körül bementem munkába mondjuk 3-ig, és 4-kor kezdődött a sulim. Aztán nyáron meg a vizsgaidőszakban,mikor már nem volt vizsgám, akkor általában naponta jártam be. Hogy mennyit kerestem, az változó, de elég jól fizették. Jobb hónapokban 300 euró körül/felett is összejöhetett (nem MO-n lakom).

Most már otthonról dolgozom, a munka hasonló, csak annyiban könnyebb a dolgom, hogy ugye akkor csinálom, amikor akarom, és annyit, amennyit akarok.

2017. nov. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetem mellett szinte végig szerverterem felügyeletnél dolgoztam. 24/7 ben bármikor lehetett műszakokat vállalni így elég rugalmas volt. Heti 20-25 órával megkerestem a havi 100nettót amiből egy ember megtud élni Budapesten. Nem volt könnyű munka mellett befejezni a sulit.
2017. nov. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!