Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egerben tudnátok olyan munkahe...

Egerben tudnátok olyan munkahelyeket mondani, ahol iskola (középiskola) mellett is lehet dolgozni?

Figyelt kérdés
16 éves középiskolás vagyok. Mostanában egyre több dologra lenne szükségem (új számítógép, új telefon), és a szüleim sosem vesznek ilyeneket nekem, max szülinapomra kapok pénzt, meg egyéb alkalmakkor, de az édeskevés ezekhez a dolgokhoz, mert ezres értékekben kapok max. Máshogy ezeket a szükséges dolgokat nem tudom megvenni, csak munkával. Egyébként érdekel az informatika/média, ezért is kéne új gép, mert a mostani kb. egy pirítós, és még videót sem lehet normálisan vágni. Szóval Egerben valami iskola mellett is végezhető munka, jó lenne, vagy egyéb pénzkeresési lehetőség.

2017. nov. 2. 21:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyik iskola. a mondjuk nem mellette, de a Dobóval szemben van posta, oda általában keresnek embereket.
2017. nov. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!