Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jól látom felvin, hogy a...

Jól látom felvin, hogy a bűnügyi igazgatási szakon bruttó 330 ezer a KEZDŐfizu, ami nettó 220? Meg jól tudom, hogy már 40 évesen nyugdíjba mennek, és ugyan úgy kapják a fizetést? Ráadásul csak 3 éves a szak? Na hát ez nekem tökéletes is lesz akkor.

Figyelt kérdés

[link]


Meg még az érdekelne, hogy esetleg mennyire szólhat bele az ember, hogy ő inkább mondjuk irodai, adminisztratív munkákat akar csinálni, helyszineléseket, meg bűnözők után futkosást meg nem?



2017. nov. 3. 17:53
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Átlagjövedelmet ír, nem? Az nem a kezdőfizetés akkor, hanem ami 10-20 év munkatapasztalattal elérhető mondjuk.


És az is felettébb gyanús, hogy csak 24% végez diplomás munkát. Szóval a végzettek többsége olyan helyen dolgozik, ahol a képzettségére nem is lenne feltétlenül szükség...

2017. nov. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen-igen, de gyakorlatilag rendőr leszel, katonai nem pedig polgári törvények vonatkoznak rád. Ha nem szimpi a felettesed, akkor is csak annyit mondhatsz: Értettem!

Túlóra nincs, ha 24 órát kell talpon lenni, szintén csendben csinálod...

Gyakorlatilag semmibe nem szólhatsz bele. Ha jön a parancs, hogy holnaptól az ország másik végébe jársz dolgozni, akkor... szerintem tudod már mit kell mondanod :)

Bármikor megfigyelhet, kihallgathat a belső ellenőrzés - ha kényes feladatot kapsz, akkor ez 100%.

Nem egészen úgy van, hogy kivárod szép csendben a 40-et aztán elmész maszekolni az állami fizu mellett.

Ha nyugis munkát akarsz, menj mezőőrnek.

2017. nov. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

# 1


Pályakezdők átlagjövedelmét.

2017. nov. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
A SZAKON bizton nem ennyi a kezdőfizetés, sőt, semennyi, mert az egyetemen nem kapsz fizetést. Esetleg ösztöndíjat kaphatsz, de az még ettől a nem túl nagy összegtől is alacsonyabb.
2017. nov. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

A férjem egy kis kapitányságon nyomozó. Havi 5-6 forró nyommal, túlórákkal, meccsbiztosítással hazahoz olyan havi kb. 340-350et. Ő rendőszakközepet végzett, tehát felsőfokú végzettsége nincs.

Egyébként szerintem változó, hogy kis vagy nagy kapitányságon dolgozol vagy megyén.

Kis kapitányságon inkabb jellemző, hogy mindenki csinál mindent, illetve amit az előző írt: Parancs! Értettem! van, tehát bármiyen fontos dolgot csinálsz is, gondolkodás nélkül abbahagyod ha a parancsnokod utasít. Ezt nem minden ember természete viseli el.

Ha áthelyezést kérsz, hónapokba telhet.

A 40 évesen nyugdíjba menetel megszűnt egyébként.

2017. nov. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
40 évesen Nem mehetnek el nyugdíjba,ezt már évekkel ezelőtt eltörölték
2017. nov. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nyugdíjat visszavezették, de egyelőre elég érdekes.
2017. nov. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!