Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hova tudnék elmenni dolgozni...

Hova tudnék elmenni dolgozni 16 évesen?

Figyelt kérdés

Otthagytam a sulit.Akit érdekel miért privátba irjon ne ide ha lehet.Úgy tervezem,hogy dolgoznék egy ideig és utána elmennék egy iskolába és úgy továbbtanulnék de ez most mindegy is.Diákmunkára nem mehetek addig se mert nincs érvényes diákom de utánaolvastam hogy 16 évesen már lehet munkát vállalni.8 általánosom megvan.

De ahogy böngészek és keresgélek munka után nem találok olyat ami nem diákmunka és lehet 18 alatt végezni.Akármit elvállalok a közmunkán kívül.Betanított munkás,árufeltöltő...stb akármi jöhet.Amúgy Budapesten élek.



2017. nov. 7. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is szülő/gondviselő kíséretében menj el egy munkaügyi központba és regisztráltasd magad! Aztán ott lehet ajánlanak neked valamit,ha nem mást akkor tanfolyamot amiért fizetnek neked,hogy jársz!
2017. nov. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Diákmunka -> Szövetkezet.
2017. nov. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 a kérdező nem diák!
2017. nov. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Oh, valóban. Akkor ne keress diákmunkát.
2017. nov. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elsőnek.Köszi!!
2017. nov. 7. 21:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem Meki, vagy árufeltöltés pl, esetleg szórólapozás, újságkihordás; amúgy nem tudom pl milyen szakmákból van hiány. Akár kocsimosó is esetleg talán
2017. nov. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!