Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Könnyebb találni diplomás...

Könnyebb találni diplomás irodistát 110-ért mint fizikai sormelóst 160-ért?

Figyelt kérdés

Ide jutunk? van egy cég ami termel és ehhez alkalmaz betanított sormelósokat. Semmit se kell tudniuk semmihez se kell érteniük két kéz két láb fizikai meló 8 általános és jöhet. Fizetés 160 nettó + műszakpótlék így akár 180 nettó is lehet.

Alig van ember lasszóval fogják őket hajsza van utánuk mégis alig vannak ha jönnek is elmennek máshova ahol akár +10.000-el több van.



És ugyanitt vannak az admin irodai fronton is emberek. Évek óta ugyanazok kapják a 110 nettójukat és slussz itt műszakpótlék az nincs.

Be vannak betonozva senki el se menne.

Nagynéha valaki mégis elmegy és akkor 1 hirdetés valahol és dőlnek az életrajzok. Ide kell diploma referencia nyelv tapasztalat könyvelési rendszerek excel access ismeret különben ha nincs egyből kuka az életrajz. És a cég ad erre 110-et nettóban. Dőlnek az életrajzok ha nem jön 100 akkor 1 se.


Na ez van.

Sormelós 8 elemivel semmihez se értve 160-ért 180-ért nincs. Alig van. Ha van is elgey hamar.


Irodista diploma referencia szakismeret nyelv IT ismeret stb szolid 100-ért van ezer is. Aki itt van nem is akar elmenni. (akár házon belül is elmehetne sormelósnak... de eszébe se jut)


Itt tartunk???


2017. nov. 7. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

A 160-ért 3 műszakozni és 8 órán át állni kell, lepkefingnyi, nagyon szigorúan vett szünetekkel, amit élő, lélegző, átlagos alvásigényű ember nem bír 1-2 hónapnál tovább. Nem beszélve a gyárakban állandó bszogatásról és hajcsárkodásról.


Ugyanakkor több mint valószínű, hogy te vagy a "munkaügyis troll" a mondatközi vesszők hiányából és a halmozott mondatvégi írásjelekből ítélve, szóval majdhogynem mindegy is.

2017. nov. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
vótmá
2017. nov. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Menetrendszerű napitroll
2017. nov. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%

"A 160-ért 3 műszakozni és 8 órán át állni kell, lepkefingnyi, nagyon szigorúan vett szünetekkel, amit élő, lélegző, átlagos alvásigényű ember nem bír 1-2 hónapnál tovább. Nem beszélve a gyárakban állandó bszogatásról és hajcsárkodásról."


Fura, én bírom (jobban is, mint a hagyományos 8-tól 4-ig munkát) és nem is bszogat senki.

2017. nov. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

@4

Akkor te (és a munkahelyed) a kivétel, mert én még csak olyan gyárról hallottam és olyat tapasztaltam, ahol az emberrel úgy bánnak, mint az állattal. Meg ha már itt tartunk, az is ritka, hogy egy sori melósnak 160-at adjanak - már persze akkor, ha nem tölti benn az összes szombatját. Mindegy, én is szívesebben lennék irodában kevesebb pénzért, mint hogy 3 műszakozzak még egyszer. A 2 műszakot vagy a 12 órázást meggondolnám.

2017. nov. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!