Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyugati országokban, például...

Nyugati országokban, például Németországban, Angliában normálisabbak a körülmények a munkahelyeken, mint itthon?

Figyelt kérdés
Koorektebbek-e a főnökök, a munkatársak nem szurkálnak ott is hátba?
2017. nov. 8. 19:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
hát nem éppen, csak nekem van tapasztalatom, te meg elhiszel mindent, mert az a facebook. de konkrét példát még mindig nem láttam, a sok kínai kajáldás sztori és magyar munkaközvetítőkön kívül, hogy a német hol ba*za át az embert...
2017. nov. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

"Nórika Váradi rögzítettem beszélgetésünket ahogy 300€ kérsz fejenként zsebbe a kínai éterembe napi 10 óra munka mellett 6órás bejejelentés mind ezt heti egy szabad nappal! Feljelentést a mai nap folyamán megtettem németországban!!!"



Ez is biztos német...

2017. nov. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

"Sziasztok nagy segítségre lenne szükségem, egy hónappal ezelőtt költöztem Münchenbe akkor volt munka igerve de bizonyos okok miatt nem jött össze, a mostani helyen ahol dolgozom sajnos feketèn vagyok és nincs időm mellette tanulni. Azért jöttem Münchenbe, hogy nyelvet tanuljak otthon már elkezdtem, így nagyrészt amit mondanak megèrtem de vissza beszélni mèg nem tudok, visszon beszèlek angolul. Olyan munká keresek aminèl elèg az angol nyelv és mellette eltudok járni nyelv suliba.

Ha tudnátok ebben segíteni nagyon meg köszönnèm, és ha ajálanátok jó nyelviskolát azt is.


Köszönöm előre is."



Angolul akar munkát, német területen, plusz feketézik, ez a másik kedvencem...de erről is biztos a német tehet....

2017. nov. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

"Sziasztok!!! Németországban vagyunk!! Nünberg...münchen...ulm...stuttgartba keresünk kinai étterembe fiatalokat és párokat egyaránt +3620*******"



Lehet jelentkezni, német?

2017. nov. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

Jaj, nagyon fárasztó vagy.


1.A kérdésben az szerepel, hogy "Németországban".

Átverték őket Németországban?

Át.

Ha én kimegyek németbe és kirabolnak meg a haveromat is, a szomszédomhoz betörnek, a munkatársnőm megerőszakolják stb akkor rohadtul nem fog érdekelni, hogy kik követték el, mivel Németországban történt és jogosan mondhatom azt, hogy szar Németországban a közbiztonság!

2.Több ilyen esetet láttam leírva, akár mennyire fáj is ez neked és nem, nem fogok visszanézni több ezer postot(mert épp menne haza, ügyvédet keres, szállást, nyelvtanárt, információt az adózásról) hogy ezeket megtaláljam.

3.Már csak azért se, mert látszik, hogy korlátolt gondolkodásmódod van. Mindenki hülye, idióta, rémhír terjesztő, de amit te leírsz ide, na azt fogadja el mindenki szentírásként, mert te nem akárki vagy, hiszen kint vagy 3,5 éve és mindenről tudsz, nélküled semmi nem történik meg..

Hát csak szólok, hogy egy anonim bohóc vagy.

4.Te magad is elismered a kínai büfés sztorikat.

Véletlenül a németeknek akkor nem kellene fellépni?

Az ő területük, nekik kellene rá intézkedni, de szarnak rá nagy ívben.


Nagyjából ennyi, de hozd fel megint nyugodtan a rádióadót!;)

2017. nov. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

"És akkor ezek a németek, akikkel egy lapon nem lehet említeni az angolokat, mert azok még trógerebbek. "


Te súlyos menthetetlen vagy, azt se tudod miket irkálsz. Ezt te írtad: "ezek a németek". Hát ezek nem a németek...attól, hogy Németországban történt, még nem a német tehet róla, de van róla több ezer poszt? ha ennyire vissza kell görgetni, akkor még sincs, hisz mindjárt találnál egyet az elején. Csak te se találsz. Saját magad ellen beszélsz...


"Hát csak szólok, hogy egy anonim bohóc vagy. "


Az anonim bohós te vagy, lenézed a németeket, angolokat, miközben egy konkrét példát nem tudsz felhozni, csak "olvastam" meg "láttam" a facebookon...amikről a végén kiderül, hogy nem is a német áll a háttérben... innentől no comment...


"4.Te magad is elismered a kínai büfés sztorikat.

Véletlenül a németeknek akkor nem kellene fellépni? "


igen, valóban vannak ilyenek. És mégis mit csinálnának, ha te hülye módjára aláírod, hogy napi 12 órát fogsz dolgozni heti 6 napot, avagy bevállalod, hogy feketézel? Ha van róla bizonyítékod, jelentsd fel a munkáltatót az Arbeitamtnál, vagy ki mondta, hogy ne menj a rendőrségre? Csak, ahhoz tököt kéne növeszteni, ugye? Jobb kiírni a facebookra, hogy így meg úgy átvertek, ahelyett, hogy jogilag lépne... Én is dolgoztam munkaközvetítőnek (németnek és magyarnak is) gyárakban, mégis tudtam mit írok alá, mennyiért, és mit várhatok el-és mit vállalok el. De hát neked kár is minden szó pocséklás, úgyse fogod fel... a közbiztonságról: az való igaz, hogyha Németországban történik egy bűncselekmény teljesen mindegy ki követte el, vonják felelősségre. De attól, hogy Pesten a 8. ás a 13. kerületben, vagy Borsod megyében több a bűncselekmény, a rossz, akkor már egész Magyarországon rossz a közbiztonság? innentől inkább off.

2017. nov. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

"Ezt te írtad: "ezek a németek". Hát ezek nem a németek."


De, ezek a németek, mert ők is megcsinálják, plusz, amiket már leírtam.


"ha ennyire vissza kell görgetni, akkor még sincs, hisz mindjárt találnál egyet az elején."


Sehol nem írtam, hogy azonnal találok egyet az elején, azt írtam, hogy írjon be, és majd reagálnak rá.

Másrészt mi van akkor, ha találok egyet vagy kettőt?Az úgy se fog jelenteni semmit, már most látom, mert megmagyarázod.


"amikről a végén kiderül, hogy nem is a német áll a háttérben.."


Örülök, hogy te ezt is tudod, hogy úgy is kiderül, hogy nem német állt a háttérben.


"És mégis mit csinálnának"


Fordulhatnának hozzád, mondjuk. Te úgy is tudsz mindent.

Egyébként meg a hatóságnak ellenőriznie kellene őket, ha ennyire nyilvánvaló, nem bejelentésekre menni.


"Csak, ahhoz tököt kéne növeszteni, ugye?"


Már megint az áldozathibáztatás.

Ugye tudod, hogy ha bemész a helyi sóhivatalba, akkor nincs rögtön ítélet?Addig mit csináljon, ha nem fizették ki?Talán valaki fogja fizetni a szállását?:D


"Jobb kiírni a facebookra, hogy így meg úgy átvertek, ahelyett, hogy jogilag lépne..."


Azért írják ki, hogy más ne fusson bele, ezért van kép, név, cím stb......Istenem.....



"De attól, hogy Pesten a 8. ás a 13. kerületben, vagy Borsod megyében több a bűncselekmény, a rossz, akkor már egész Magyarországon rossz a közbiztonság?"


Ezt te akarod nekem megmagyarázni, aki arra veri magát, hogy mivel 3,5 éve kint van Németben, akkor csak úgy lehet minden, ahogy ő megtapasztalta?

Ugye ez nem komoly?

2017. nov. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam volna, hogy ekkora vitát fogok elindítani. :D Tehát alapvetően jobbak kint a lehetőségek, ha normális módon akar az ember munkát vállalni, nem "okosba".
2017. nov. 11. 18:34
 19/24 anonim ***** válasza:
Pontosan, sikerült megragadnod a lényeget ebből a sok maszlagból amit írtak.
2017. nov. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ha a 45%-os félörülttel nem foglalkozol, akkor láthatod, hogy a németek - és nem az ott lévö külföldiek - normálisak. Akik átverik az odamenö, nyelvet nem vagy alig tudó embereket, azok nem a németek, többek közt ezért sem szabad pl. kint magyar - vagy egyéb keleti - munkaadóhoz menni, mert ök tényleg szemetek.
2017. nov. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!