Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire reálisak ezek az...

Mennyire reálisak ezek az IT-s fizetések?

Figyelt kérdés

[link]


Ezek csak Budapest-re érvényesek? Mert vidékre biztos, hogy nem, ezt biztos forrásból tudom, hogy közel sem keres ennyit egy vidéki fejlesztő, akkor sem ha ugyanaz a cég mint a budapesti.


De Budapesten is kétlem, hogy ennyit keresnének...


2017. nov. 9. 16:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#9: munka mellett is lehet állást keresni. Én eddig mindig úgy váltottam állást, hogy max 2 hónap volt a kettő között, azt meg kihúzom a tartalékokból, legfeljebb nem abban a hónapban megyünk nyaralni, ennyi.
2017. nov. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ja tartalékokbol hónapokig, akár egy évig is kihúzzuk, azzal nincs gond. Keveset keresünk de sokat spórolunk. Csak gondoltam nem akarok job hoppernek tűnni, így legyen egy kis tapasztalatom. Ez az első munkahelyem, ahol fejlesztő vagyok, előtte csak üzemeltető voltam. Ezért a tapasztalat miatt jó ötletnek tűnik kívárni 2 évet. Illetve hátha mégis emelnek közben. (Több, mint 1,5 év után még semmi)
2017. nov. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!