Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeptemberben beígért fizetése...

Szeptemberben beígért fizetésemelésből azóta sem láttam semmit. Kinél érdemes érdeklődni?

Figyelt kérdés

Két főnököm van, mindkettő bent volt, amikor behívtak és értesítettek az emelésről. Azt mondták meg vannak elégedve a munkámmal, igen ám, de mindez még szeptember közepén volt és azt mondták, hogy már szeptembertől az új fizetés lesz érvényben. Előző hónapban gondoltam, még a szerződésgyártás folyamatban van, illetve létszámhiány is volt a munkaügyön, de már ezt korrigálták. Tegnap jött meg a fizu, változatlanul. Nem tudom, hogy kinek lenne érdemes szólni, ez az első munkahelyem.

1. Munkaügyi vezetőnél érdeklődni, aki a szerződésekkel, bérekkel foglalkozik - ezáltal kiderülne, hogy egyáltalán hallott-e az én fizetésemelésemről.

2. A főnökeim valamelyikénél érdeklődni, hogy miért nem kaptam meg az emelést, elakadt-e az info vagy meggondolták magukat. Ez esetben attól tartanék, hogy megint ígérnek, majd nem lesz belőle semmi, ha valóban csak az ígérgetés áll fenn.

Valójában nem is értem a dolgot, két ismerősömnél érdeklődtem, egyikük már többször kapott emelést, minden alkalommal a szerződéssel várták, amit rögtön alá is írtak, másikuk pedig ugyan a szerződésmódosítását később kapta meg, de az ígért időponttól mindig megkapta az emelést. Kicsit csalódott is vagyok.


2017. nov. 11. 08:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Elsőként annak mondanám, aki az emelést beígérte.
2017. nov. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!