Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Erkölcsi bizonyítvány és...

Erkölcsi bizonyítvány és kérdések (pályakezdő)?

Figyelt kérdés

Üdv,futárnak jelentkeznék.

"Erkölcsi fedhetetlenség" feltétel.

Ez gondolom az erkölcsi biz.

Viszont van egy ügyem szabálysértési eljárásom.

~3 talán 4 éve egyszer megkaptam,hogy egy eladott 0 perces cipő ,ami dobozban volt csak szakadt.1,5 hét viselés után tűnt fel neki.

Visszakérte a pénzt,mondtam ne nézzük egymást hülyének,egy bontatlan cipő ,és feljelentett.

1x bementem "kihallgatásra" 3 v 4 éve és ennyi.Tavaly kérdeztem már hogy mi van az üggyel,de nem mondtak semmit.


Így kaphatok erkölcsit vagy nem?


2017. nov. 12. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Erkolcsit mindig kaphatsz, mas kérdés, hogy mi lesz benne.

De azert mert téged feljelentett valaki, jogerős döntés nélkül, nem lehet probléma

2017. nov. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A feddhetetlenség az komolyabb kategória, mint a tiszta erkölcsi.

Kérdés, hogy egy futárcég ennyire belemegy-e ilyesmibe, vagy csak pongyolán használják a kifejezést. De létezik ez a kategória is, és van, ahol ezt várják el, pl. rendőrségnél.

2017. nov. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennek nem lesz nyoma az erkölcsiben.
2017. nov. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm.

Sajna én hiába mentem az ügy után,hiába hívtam fel a palit,ő nem vette fel.

kb 4x érdeklődtem ,semmit nem mondtak.

De tök jó volt emiatt rendőrségre járni és idegeskedni,mert a törvény védte Őt,amikor 1,5 hétig nem tűnt neki elvileg fel,hogy a cipő orra szét van jőve,szakadt teljesen.(a nulla perces méretproblémás cipő)

2017. nov. 13. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!