Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem vesznek fel sehova...

Miért nem vesznek fel sehova állandó délelőttbe?

Figyelt kérdés

Nem akarok már se 2 szakba se 3ba pláne nem folyamatosba dolgozni.

Dolgoztam már pár évet 2-3 szakba és elegem van már, nagyon fárasztó volt is volt, illetve állandóan depis voltam hogy délután mikor csinálhatnék mást is,

mennem kell dolgozni este 10ig délelőtt meg alig volt idom bármire is, vagy ha éjszakás voltam az itteni hangzavar miatt sokszor nem tudtam aludni meg alapból se nagyon tudok nappal és éjszaka majdnem meghaltam annyira álmos voltam..nagyon nehezen bírtam rengeteget fajt a fejem.

Probalok olyan helyet keresni ahol állandó délelőtt van, de oda nem vesznek fel, miért!?

Mert nem vagyok kismama, vagy anyuka? Nincs protekciom? Az nem erdekel senkit hogy ki készülök a 3 szaktol és ki szeretnek alakítani egy napi rutint amibe bele iktatnam a tanulást is, de így erőm sincs tanulni..jogsit is kínok között csináltam így meg.

Egy cég se ad esélyt, mit hazudjak be hogy fel vegyenek már egy szakba?! A régi munkahelyemen is csak az anyukakat vettek fel egyszakba meg a protekciosokat.

23L


2017. nov. 16. 15:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Elírtam pár dolgot telefonról írtam.
2017. nov. 16. 15:09
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Miért kéne felvenniük? Akkor mások csak délután lehetnek. Nekik legyen rossz azért, hogy neked jó legyen? Milyen alapon? Egyébként senki nem kötelez, hogy olyan helyen dolgozz, ahol műszak van. Keress olyan állást, ahol 8-4-ig van a munkaidő.
2017. nov. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem arról beszélek hanem ha annyira kell nekik a munka erő, csodálkoznak hogy ember hiány van mer senki se szeret 2-3 szakba dolgozni?

Meg mindig jobb ha ott van az ember egy szakba mint egyáltalán nincs munkaerő..

Kereskedelembe nem akarok dolgozni irodába meg nem vettek fel eddig

2017. nov. 17. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!