Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha nem megfeleloen toltom ki,...

Ha nem megfeleloen toltom ki, milyen kovetkezmenye lehet?

Figyelt kérdés
Most szeretnek munkahelyet valtani, kikell toltsek egy olyan papirt amin az szerepel: hogy a sajat felelosegemre garantalom hogy az utolso munkahelyem:.... x. Ha nem az utolsot hanem az utolso elottit irom be? Lehet valami jogi kovetkezmenye vagy valami baj?
2017. nov. 19. 06:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet: ugyanis ha van tartozásod az utolsó munkahelyeden, akkor nagy valószínűséggel megpróbálják behajtani majd, s ha megérkezik az új munkahelyedre a követelés, akkor ki is rúghatnak emiatt + nem tudom, okirat hamisításnak számít-e, de jó eséllyel mindenképpen le fogsz bukni.

Nem tudom, mennyivel tartozol, de célszerűbb lenne az egyenes utat választani és vagy megmondani vagy kifizetni a tartozást.

2017. nov. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ki mondta azt hogy van tartozasom egy szoval is? Ez jo volt... nem az utolso munkahelyem Logisztikai ceg, a legutolso telekommunikacios, ahova megyek szinten telekommunikacios ceg. Es ezert gondoltam hogy azt raknam be
2017. nov. 19. 07:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Le kell adnod a kilépős papírjaidat... Szerinted jó úgy kezdeni valahol, hogy az első napon kiderül, hogy hazug vagy?
2017. nov. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%

"ugyanis ha van tartozásod"

Ott van, hogy HA.

És azért gondoltam, mert különben mi más oka lehetne, hogy "eltitkold" az utolsó munkahelyedet.

Egyébként sem értem, miért akarsz már helyet beírni. Semmi jelentősége nincs, hogy hol voltál - szerintem.

Egyszerűen nem bírom felfogni, hogy miért kell még akkor is "sumákolni", megmásítani dolgoökat, amikor tulajdonképpen semmi jelentősége nincs.

Bocs kérdező, ha kifakadtam, de annyira elegem van már abból, hogy állandóan a görbe utat keresi mindenki. MIÉRT NEM LEHET BECSÜLETESEN ÉLNI? Már külföldön is kezdenek emiatt lejáratódni a magyarok (tisztelet a kivételnek, természetesen)

2017. nov. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!