Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A 20 éves fiatalok hogy...

A 20 éves fiatalok hogy mennek ki nyugatra ha már oda is 2 milliós kezdőtőke kell mert a veszett kapitalizmus miatt 6 havi lakbért kérnek el és egyetem mellett meg csak a létfenntartásért dolgoznak?

Figyelt kérdés
2017. nov. 20. 22:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
90%
persze, hogy nem kell. Mondom, én anno 200 eurót kértem kölcsön az első hónapra, azt is az ennivalóra. Szállás munkásszálló volt, amit utólag vontak le, még kaució sem kellett. Aztán 6 hónap alatt összegyűjtöttem a pénzt egy saját albérletre, meg egy saját kis 20 éves autóra. Szóval minimális kezdőtőkével el lehet indulni...csak nem hisztizni kell, mint, ahogy a kérdező teszi, hanem lépni és életképesnek lenni.
2017. nov. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
82%

Tudod, kérdező, vannak lehetőségek.

Van az, amit te ismersz... az a lúzereknek.

Más meg talál más lehetőséget.

Nem mondom, hogy mindig könnyű - de ugye nem azt hiszed, hogy ott vörös szőnyeget terítenek neked?

Találékonynak kell lenned.

2017. nov. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
71%
A saját szerencsétlenséged maitt érzett keserűséget ne vezesd le a nálad szerencsésebbeken. Senki nem lesz attól rossz ember, ha anyagilag támogatják a szülei, és attól sem, ha önerőből jólkereső állást szerzett magának huszonévesen. Sajnálom, hogy neked egyik sem adatott meg a kettő közül, de önsajnálatba süppedés helyett inkább a kiutat keresd. Ne másokhoz hasonlítgasd magad, hanem saját magadhoz képest fejlődj.
2017. nov. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
59%
Szegény kicsi kérdező :(
2017. nov. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
85%

Nézd, itt a gyakorin is túl gyakran találkozom unatkozó tinikkel, akik olyanokat kérdeznek, hogy "unatkozom, mit csináljak"? És sajnos mire 20 évesek lesznek, és nem tanulással és önképzéssel, hanem unatkozással (vagy mással) töltötték az ifjúkorukat, sem piacképes tudásuk, sem egy jó szakmájuk, jól fizető állásuk nem lesz.

De 20 évesen sem késő az önképzés, és a fejlődés.


[Én vegyész szakmával fekete-fehér fényképészként kezdtem. Laborom volt, felszereléssel. Aztán jött a színes technika és ki kellett dobjam a fekete-fehér labort, és vettem egy színes labort. Aztán 10 év múlva azt is kidobtam, mert jött a digitális technika. Akkor internetkávézót üzemeltettem. Most rendszergazdáskodom. Mindig azt tanulom meg, amire kereslet van. Négyszer is csődbe mehettem volna, ha nem váltok időben, minden tartalékomat a váltásba feccolva.]

2017. nov. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
85%

Tehàt egy életképtelen alkesz vagy és kifogàs gyàros értem,fogj kezet 5-ssel.

Mindig màstól vàrjàtok a csodàt.

Mondjuk piacképes szakmàval nem szívnàtok de ahhoz meg kellene mozdulni,teperni és tanulni.

2017. nov. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
57%
16-os, vigyázz a kérdező feljelent. Te nem tudod, hogy ő ki, vigyázz vele :D
2017. nov. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:

Nem tudom pontosan mi is a kerdes. De ime az en helyzetem.

Kijottem Nemetorszagba. Munchenbe besem fejezve a kozepsulit mrt lattam hogy lofszt sem keresnek soha.

Jelenleg napi 4 orat melozok 1700euroert. 800euro a lakberem jelenleg es 2 havi kauciot kelett letennem erte amit bnommel igen konnyeden kifizettunk. Ebben minden rezsi benne van.

Eleinte egy 200euros magyar szallora jottem ki. Ahova 2 havi kaucio kelett szintugy.

2 3 honapig se gyujtogettunk mar johettunk el onnan. Azota hawai dizsi napfeny :)

Kijovetel szuloi tamogatasbol volt (kolcsont vettek fel amit az elso honapban vissza is tudtam fizetni)

600euro kelett plussz kajara 1 honapig mig nemvt fizu :)

Egyszo mint szaz siman megoldhato :)

De ink azt mondanam h ismeretseg kerdese az egesz.

Rengetegen jonnek ki nap mint nap.

Lassan 3 eve vagyok itt :)

2017. nov. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
16 és neked van piacképes szakmás hogy még helyesen írni sem tudsz? 5-össel*
2017. nov. 21. 22:40
 20/25 anonim ***** válasza:

Látom megint leragadunk a helyesíràsnàl.

Az indiai top IT vezetõk íràsàt akkor ne nézd meg,hogyan írnak angolul.

Amúgy igen van,programtervezô informatikus.

2017. nov. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!