Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A mostani piaci helyzet...

A mostani piaci helyzet alapján IT Key Account Managernek /projekt vezetőnek milyen fizetés-juttatás reális?

Figyelt kérdés

Ügyfélkör: több milliós projektek önálló vezetése, felügyelete (projekt nagyság: 10M-500M-ig)

Gondolok itt a havi bér mértékére, jutalékra, céges autóra.

Mekkora havi bér + jutalék az ami "alap"?

Céges autó mennyire "alap" juttatás ebben a pozícióban?



2017. nov. 26. 21:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Felsőfokú végzettség, tárgyalóképes angol nyelvtudás és 4-5 éves tapasztalat ebben a "munkakörben".
2017. nov. 26. 21:06
 2/7 A jó édes ***** válasza:
100%
Ez még kevés pontos összeghez, de 700e-1,2 M bruttó között lehet, céges autó többnyire jár, Octavia-Superb kategóriájú. Prémium nyilván teljesítményfüggő.
2017. nov. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Ha ilyenben dolgozol, azért tudnod kellene a tól-ig-ot, ha meg most kezdesz, szerintem ne dobálózzál a nagy szavakkal.
2017. nov. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1 első valaszolónak köszönöm!


#2 annyira frappánsan válaszoltál, hogy azóta is keresem a nagy szavakat..., gondolom fórumozni is szoktál killer névvel és oltod a népet a semmitmondó hsz ekkel.

Továbbra se dőlt meg azon állítás, hogy nincsen hülye kérdés csak hülye válasz van.

2017. nov. 27. 21:55
 5/7 anonim ***** válasza:
És akkor végül is melyik a kettő közül? Ha 500 millákat tudsz felügyelni, gondolom csak tudsz mondani egy bérigényt.
2017. nov. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Persze. A kérdés azért lett feltéve mert érdekel, hogy mások hasonló területen hogyan gondolkodnak, a piacon most hogy fekszik ez a történet mivel az utóbbi 1-1,5 évben nagyon sok minden változott, nagyon hirtelen.

Én azt gondolom, hogy ilyen munkakörben ma már alap a nettó 350-400+jutalék és bónusz + autó magánhasználatra.

Viszont ahogyan az első írta az már több is, ergo a kérdés pont erre jött létre, hogy több válaszból fel lehessen mérni, hogy merre az annyi.

Mert pl, emelést akarok kérni, vagy váltani akarok...stb.

A béreket az emberek többsége szemtől szembe másként közlik mint így "anonim" módon.

2017. nov. 28. 20:05
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy multi magyarországi leányvállalatánál dolgoztam, 15 fős, 500 milliós bevételű cégnél a Key Account Manager kb olyan juttatási csomagot kapott mint amit írtál, 350-400 alapbér, jutalék a szerződéskötésekért és éves bónusz ha a cég teljesíti a kitűzött célokat, plusz egy középkategóriás autó magánhasználatra.
2017. nov. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!