Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Váltanátok munkahelyet a...

Váltanátok munkahelyet a helyemben?

Figyelt kérdés
Most fizikai munkát végzek. Lenne egy másik lehetőség váltani irodai adminisztrációs munkára. A pénz jobb. A körülmények jobban. Ugyanolyan távolságra van az otthonomtól mint a mostani. Félek mert ittvagyok évek óta és be vagyok fásulva és nincs aki biztatna hogy vágj bele. Így meg csak arra tudok gondolni hogy ezt ha elveszítem akkor lehet megint munkát keresni és pont karácsony előtt vagyunk ráadásul a mu ka is kevesebb így év végén.
2017. nov. 2. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Mi a kerdes? Vagy csak egyutterzo kommenteket akarsz, hogy jaaaj, nekem is nagyon rossz, fuuu de irigyellek hogy van mas lehetoseged? Tessek: annyira jo neked, ugy szeretnek a helyedben lenni.


Fel kene noni...

2017. nov. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem biztato szavakra vágyom csak hátha valami már volt ilyen helyzetben és megbánta vagy jobban járt stb. Nyilván ott több a lehetőség csak nem akarok 2 szék közül a földre kerülni
2017. nov. 2. 08:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hajrá, válts.
2017. nov. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Váltanék.

Az új helyen igyekez ottmaradni a próbaidőn túl is, utána már könnyebben tudsz majd másik irodai munkára váltani, mert lesz ilyen tapasztalatod.

2017. nov. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De konyorgom... csak te tudod milyen munkarol van szo, hogy meg tudod-e csinalni. Meselj mar, ha valaki itt eloadja hogy fuuuuderosszvolt, egyszer elvallaltam egy masik munkat a meglevo helyett es fuuu, nem kellett volna, akokr mi van? Az rajtad segit? Az megerosit, hogy maradj tovabbra is a sz*rabb meloban?


Es ha azt hallod, hogy fuuu, valtottam, bar elobb tettem volna, sokkal jobb lett, akkor mi van? Azonnal felmondasz, es atmesz, anelkul hogy tudnad mirol es mire valtott a valaszolo?


Ertsd mar meg hogy ez egy ertelmetlen kerdes, mert csak te tudod ra a valaszt a korulmenyek ismereteben.

2017. nov. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a váladzokat.

Én csak arra gondoltam hogy egy irodai állás sokkal jobb mint egy fizikai főleg hogy a pénz is jobb. Csak egy bökkenő van hogy járok iskolába és az új helyen tovább kell lennem igy el kések az iskolából.

2017. nov. 2. 09:17
 7/7 anonim ***** válasza:
78%

Ossz mar meg legy szives meg nehany ilyen 'elhanyagolhato' reszletet... a vegen kiderul, hogy az uj allashoz amugy a fonokkel nemi kapcsolatot is kellene letesiteni, illetve hogy a meglevo igazabol apu kisuzemeben van, ahol effektiv munka nelkul fizetnek neked, csak mar unod.


Tragedia... allitolag felnott emberek KERDEZNI nem tanultak meg, mire szamitasz egy irodai munkahelyen, ahol az eszedet kene hasznalni? Tudod mit, ne valts, ugyis alkalmatlan vagy, maradj a gyarban/arokparton, ott nem kell az agyadat eroltetni.

2017. nov. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!