Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet tűzoltó ilyen problémával?

Kodi16 kérdése:

Lehet tűzoltó ilyen problémával?

Figyelt kérdés
Mindig is nagyon érdekelt, hogy tűzoltó vagy hasonló feladatkört láthassak el de a kérdés az lenne, hogy ha nekem a bal kézfejem nem teljesen normálisan fejlődött ki (kéztőcsont, csukló meg minimálisan ujjak megvannak) akkor ez nagyon kizáró ok? Még annyit hozzátéve hogy fizikailag jó állapotban vagyok tehát tudok és szoktam is edzeni rendszeresen akár nehéz súlyokkal, fekvenyomás, húzodzkodás minden megy...Ha van olyan aki ért hozzá érdekelne a véleménye!
2017. nov. 30. 00:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem valószínű
2017. nov. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vonulósnak nem hiszem, hogy el tudsz menni, de lehetsz rádiós például. Menj be a tűzoltósághoz és érdeklődj.
2017. nov. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!