Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van értelme GDF-en, Kodolányin...

Van értelme GDF-en, Kodolányin, Metropolitan, Wekerle-n, Zsigmond Király Egyetemenen diplomázni vagy a munkaerőpiacon semmibe veszik a képzéseiket?

Figyelt kérdés
Van ezek között olyan ahol nagyon könnyű a matek, mikro, számvitel és szinte semmit sem kell tanulni a többi tárgyukra sem?
2017. dec. 1. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs.


"Van ezek között olyan ahol nagyon könnyű a matek, mikro, számvitel és szinte semmit sem kell tanulni a többi tárgyukra sem?"


Az összes ilyen, amit felsoroltál.

2017. dec. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ezt azért így nem mondanám, hogy nincs értelme. Én sem tartom sokra ezeket a helyeket, de azt látom magam körül, hogy ha valaki egyetem alatt már dolgozik egy normális helyen, akkor jó esélye van rá, hogy diplomázás után is ott tud maradni, onnantól pedig már senki nem nézi, hogy hol végzett.
2017. dec. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Aki egyáltalán nincs képben, miért válaszol a kérdésre? Ugye, 1-es válaszoló, aki orbitális baromságot írt.


A Kodó trágya iskola összességében, de pont a reál szakjai elég erősek, és szívatják is a jó népet (Alitisz Ágnes tanárnő pl).

egyébként kétlem, h létezik olyan főiskola, ahol nagyon könnyű lenne a matek.


Az, h semmibe veszik, túlzás, de nyilván komolyabban vesznek egy ELTE-t.


úgy van értelme ilyen szakot végezni, ha ki akarod pipálni a diplomát és olyan területen akarsz elhelyezkedni. Az én kodós évfolyamomon a többségnek van felsőfok nyelvvizsgája, vagy biztos állása volt, esetleg más szakot is végzett.

2017. dec. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos több értelme van, mimt 8 általánossal keseregni, és ilyen irigykedő kérdéseket kiírni. Egyébként a felsorolásból vannak olyanok, amik egész jók. GDF infós képzései már nem annyira borzalmasak, Metropolitan művészeti képzései pl. színvonalasak, és az üzletiek sem rosszak.
2017. dec. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Üzleti (kereskedelem-marketing, pénzügy, gazdálkodási és menedzsment) vagy hasonló szakok érdekelnek.
2017. dec. 2. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!