Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha nem megy el egy dolgozó a...

Ha nem megy el egy dolgozó a karácsonyi munkahelyi ebédre kirúghatják?

Figyelt kérdés
2017. dec. 4. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Nyilván ilyen indokkal nem.
2017. dec. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Tavaly én sem mentem, inkább antiszociáliskodtam itthon. Nem rúgtak ki.
2017. dec. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Ezért normális helyen nem rúgnak ki.


Azért viszont, ha nem vagy a csapat tagja, nem tudsz csapat játékosként együtt dolgozni, azért lehet nem fognak szeretni.


Ergo ha azért nem mész el, mert más programod van stb. az oké, belefér.


De ha azért nem mert úgy érzed, hogy képtelen vagy egy ebédet a kollegáiddal együtt tölteni ott lehet érdemes elgondolkoznod, hogy érdemes-e ott dolgoznod, ahol dolgozol.

2017. dec. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem, de ha olyanok és általában olyanok, akkor megjegyeznek, rád szállnak, ferdén, furcsán néznek. Nekem volt kb. 12 évvel ezelőtt egy ilyen főnök asszonyom + kis csapata, aki(k) nem volt hajlandó lepattanni rólam az ünnepségek miatt.
2017. dec. 5. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem menj el, max megmondod, hogy nem tudsz ott lenni végig... jók az ilyen csapatösszetartó dolgok.
2017. dec. 5. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem valószínű, de ha ennyire utálod a kollégáidat, hogy egy ingyen ebédért sem szeretnél velük lenni munkahelyen kívül, akkor lehet, hogy érdemes váltani. Én pl. kifejezetten várom a karácsonyi munkahelyi vacsoránkat.
2017. dec. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

Nem, és nem is fogják, amikor munkaerőhiány van.

Viszont a főnöke megkérdezheti, hogy miért nem akar elmenni, én legalábbis megbeszélem az embereimmel. Minden évben van pár fő aki tüntetőleg távol marad.

2017. dec. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
kirúghatnak, nyilván más indokkal.
2017. dec. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Ezeket én is rühellem, de rendszerint elmegyek, az első kört fizetem, majd lelépek, eddig senkinek nem tűnt fel. Sőt az általuk mesélt történetek szerint végig ott ittam velük, pedig nem fogyasztottam alkoholt 1998 óta (gimis kirándulás életem egyetlen lerészegedése, vérhányás, gyomormosás, infúzió, röviden nem vagyok kompatibilis a piával).
2017. dec. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!