Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hétvégén is dolgozó anyák,...

Hétvégén is dolgozó anyák, adnátok nekem tanácsot?

Figyelt kérdés
10 és 13 éves gyerekeim mellől az itthoni munka helyett most már szeretnék emberek között végezhető munkát vállalni. Ám az olyan munkakörök, amik közel állnak hozzám, azok a kereskedelemben találhatók meg többnyire. Szívesen lennék ügyfélszolgálatos, webáruházzal is szívesen foglalkoznék, de egy részlegvezetői pozíció sem áll távol tőlem. Ezek viszont mind olyanok, hogy hétvégén is kell dolgozni. Csak hát ott a család a másik oldalon. Ti hogy élitek meg, hogy nélkületek van otthon a család? Lecke, apával tanulás, szülinapok/vendégség időzítése a munkanapokhoz stb. Ilyesmit muszájból csinálnak a nők (jelen esetben) vagy nem nagy ügy? Hosszú távon megéri vagy inkább más választanátok, ha lehetne?

#munka #dolgozóanya
2017. nov. 7. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:

4 évet nyomtam le, szinte szabad hétvége nélkül. 4 és 10 éves gyerekekkel. Soha többet nem csinálnám, nagyon rossz volt, hogy mire együtt lehettünk volna én sosem voltam otthon, főleg a du. műszaknál, ahova az ebédlőasztaltól indultam el és mire hazaértem aludt mindenki :(


Szóval nem volt egyszerű, programokat alig tudtunk csinálni, a hétvégi helyetti szabadnap hétköznap, az meg majdnem felesleges volt, egész nap egyedül , csak vártam, hogy mikor mehetek a gyerekeimért.

2017. nov. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rengeteg lehetőség van előtted amivel otthonról online, vagy saját időbeosztásod szerint dolgozhatsz. Rajtad múlik... lehetsz freeelancer, kereshetsz olyan cégeket akik adatfeldolgozással foglalkoznak, és otthonról keresel fel embereket telefonon, fordíthatsz, vagy én pl. direkt értékesaítéssel egészítettem ki a keresetemet, és munka után és hétvégén is az én időbeosztásom szerint csináltam. Ma meg ezzel foglalkozom főállásban, mert jobban bejött.
2017. nov. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!