Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van a sky way, vasaroltam...

Van a sky way, vasaroltam reszvenyeket,95 ezer darabot, ha eladom 25 milliot er, vagy evente osztalek melyik eri meg jobban? Most egy reszveny 1 dollar, de ez emelkedhet. Pl ha 3 dollar akkor mar,75 millio forintot er

Figyelt kérdés
2017. dec. 7. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
ez most valami burkolt reklám, és arra vársz, hogy majd valaki ráharap, és elkezd érdeklődni a dolog iránt? te meg majd elkezded rábeszélni, hogy ez igazából rohadt nagy üzlet, és jó, te nagyban utazol, beledobtál 25milliót, de ha csak 10ezer Ft-ért veszel részvényt, és beindul a dolog, már abból is kőgazdag lesz az illető...:D hagyjuk már.
2017. dec. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

jah, és lehet én pedig elkezdek dolgozni egy Föld-Mars szállítmányozási rendszeren, elvégre egyszer eljut az ember majd oda, és akkor kell egy ilyen rendszer...aki most beszáll a befektetők közé, az akkor dollármilliárdos lesz XD


esetleg beszállsz oda is 25 millióval?

2017. dec. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1 részvény 1 dollár? Szerintem még várj vele, felmehet 200 dollárra is és akkor 5 milliárd forintért adhatod majd el. De ha közben még fizet osztalékot is, akkor gazdagabb lehetsz még a Mészáros Lőrincnél is.
2017. dec. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!